P0

Koronavirusas

Ligoninėse – 158 koronavirusu sergantys pacientai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-19


Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 84 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (16 žmonių užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje tokia diagnozė patvirtinta trims asmenims – visi jie užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis naujų atvejų skaičius šalyje padidėjo 53,2 proc., Klaipėdoje – 45,1 proc.

Atvejų skaičius, 100 tūkst. gyventojų šalyje tenkantis per 14 dienų periodą, ir toliau auga, bet nežymiai. Šįkart – nuo 520,1 iki 521,8 atvejo. Klaipėdoje šis rodiklis padidėjo nuo 466,9 iki 469 atvejų. Uostamiestis tarp labiausiai sergančių savivaldybių per parą pataisė savo padėtį viena pozicija ir dabar yra 16-oje vietoje.

Blogiausia padėtis išlieka Marijampolėje, o geriausiai toliau laikosi Alytaus rajono savivaldybė.

Praėjusią parą į ligoninės dėl koranavirusinės infekcijos buvo paguldyti du žmonės. Iš viso šiuo metu yra 158 tokie ligoniai, iš kurių devyni gydomi reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų penki yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Iš viso šiuo metu šalyje koronavirusine infekcija serga 18 601 žmonės – 337 mažiau šeštadienį. Klaipėdoje serga 873 gyventojai – šimtu mažiau nei prieš parą.

Statistikai skelbia, jog pastarąją parą COVID-19 aukų išvengta, o bendras infekcijos aukų skaičius net sumažėjo vienu atveju – iki 9306. Klaipėdoje tokių netekčių išvengta – lieka registruoti 423 koronaviruso nulemti mirties atvejai.

Sekmadienį Lietuvoje skiepijosi tik du asmenys. Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.


  2022-09-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt