P0

Regionas

Klaipėdos rajono antrokai plaukti bus mokomi tik nuo sausio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-27


Klaipėdos rajono antrokai neliks be plaukimo pamokų: valstybei neskyrus finansavimo, Klaipėdos rajono savivaldybė praneša pamokas baseine nusprendusi apmokėti iš savo biudžeto lėšų.

Skaičiuojama, kad iš viso plaukimo pamokas galės lankyti arti 600-ų rajono antrokų ir pirmosios pamokos jiems prasidės jau sausį.

„Iš tiesų gaila, kad ne dėl mūsų kaltės, o tiesiog dėl vietų trūkumo Klaipėdos baseine mūsų antrokėliams valstybė atsisakė skirti lėšų. Tačiau puikiai suprantame, kad negalime palikti pradinukų be tokių svarbių pamokų. Todėl Savivaldybė nusprendė pati kompensuoti antrokų plaukimą baseine. Turime užtikrinti galimybę mūsų vaikams mokytis saugiai elgtis vandenyje. Šios pamokos yra labai svarbios, nes jos gali išgelbėti vaiko gyvybę, o tai yra svarbiausia“, – pranešime pažymi Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Pamokos rajono antrokams prasidės nuo sausio, jos vyks Klaipėdos baseine. Planuojama, kad antrokams bus surengta 18 pamokų, per kurias jie išmoks ne tik saugiai elgtis vandenyje, bet ir skirtingų plaukimo būdų.

Skaičiuojama, kad šios pamokos 568 antrokams rajono savivaldybei kainuos per 30 tūkst. eurų.


  2022-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt