P0

Spyglys

Šalin rankas nuo Dangero!* (2)

Spyglys
2022-09-29


Nors visi žino, kad Spyglys yra geras „Atviros Klaipėdos” draugas, šį kartą jis turi pareikšti, jog portalas, neištyręs visų itin svarbių aplinkybių, be pagrindo prikibo prie „Neringos vandens” vadovo darbštuolio Dangero.

Spyglys patvirtina, jog Dangeras su savo išrinktąja iš tiesų tuokėsi pietų metu, juos iš 12 val. perkėlęs į 13 val., kai ir vyko iškilmingas surašymas. Po to per 45 min. trunkančią pietų petrauką jaunieji dar spėjo sudalyvauti fotosesijoje prie tvenkinių.

Iš ten, Spyglio duomenimis, darbštuolis Dangeras, palikęs nuotaką, nespėjęs net išlenkti šventinio šampano taurės, net nenusirengęs šventinio kostiumo, nuskubėjo prie kompiuterio, kad galėtų nuotoliniu būdu tęsti darbą.

Ach, „Atvira Klaipėda”, kaip tau ne gėda skleisti akivaizdžias melagienas?!…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 

 


  2022-09-29

  2 komentarai “Šalin rankas nuo Dangero!*”

  1. AvatarLietuvaite (IP: 90.138.97.250)

   Toks toki gina….ir nieko tuom nei pagąsdins i nei pateisinti ….tik tegul jaunikis baigia tuos juodus ir šlykščius darbelius apie kuriuos jis puikiai zino….ir realiai ruosias geriausiam gyvenimo etapui🥸

  2. AvatarTvenkinys (IP: 84.15.176.86)

   Galėtumėt dar ir foto įkelt nuo tvenkinių fotosesijos 🤣 gal jaunoji viena fotkinosi🤣

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt