P0

Uostas ir jūra

Teigiamai įvertinta Uosto direkcijoje taikoma antikorupcijos politika

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-09-29


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje atliktas antikorupcinės vadybos sistemos standarto sričių auditas ir pakartotinai sertifikuota antikorupcinės vadybos sistema. Pranešama, jog audito metu gerai įvertinti Uosto direkcijoje taikomi aukšti antikorupciniai reikalavimai bei standartai ir įmonei įteiktas trejus metus galiosiantis sertifikatas.

Antikorupcinė vadybos sistema Uosto direkcijoje buvo įdiegta 2018 m. spalio mėnesį, o po metų, atlikus auditą, ISO 37001:2016 standarto reikalavimus atitinkanti sistema buvo sertifikuota.

Uosto direkcija buvo viena pirmųjų valstybės įmonių, kurioje ši sistema yra oficialiai sertifikuota. Ji apima daugelį rizikos valdymo priemonių, taip pat leidžia laiku nustatyti visuose įmonės veiklos procesuose kylančią korupcijos riziką ir, ją įvertinus, parinkti proporcingas ir efektyvias antikorupcines ir kitas kontrolės priemones.


  2022-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt