Nesijaudink, Dangerai, viskas baigsis gerai!* (1)

Spyglys
Spyglys
2022-09-30

Spyglys, skirtingai nei ta begėdė „Atvira Klaipėda”, vienareikšmiškai stojantis bene originaliausias pastarojo meto vestuves surengusio „Neringos vandens” vadovo Dangero Aleksandrovo pusėn, su džiaugsmu nori pranešti, kad jaunikiui visa ši istorija baigsis gerai, net jei įmonę valdančios savivaldybės komisija nepatikės versija, jog viskas iš tiesų vyko per pietų pertrauką.

Ir tikrai ne dėl to, kad Dangeras tuos pačius mokyklos koridorius su dabartiniu Neringos meru Dariumi Jasaičiu trynė – itin apdairus žmogus tikrai negalėtų pasikliauti tokiu abejotino stiprumo ryšiu. Sunkiems gyvenimo atvejams reikia turėti rimtas, galutines pažymas, kaip kad yra sakęs profesorius Filipas Filipovičius Preobraženskis.

O kas gi gali būti geriau nei pažyma, liudijanti, kad esi Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys? Sąjungos, kurios skyriui Neringoje vadovauja tas pats meras.

Tad Spyglys nuoširdžiai džiaugiasi, kad Dangeras visada apie viską pagalvoja. Su tokiais įžvalgiais demokratais, kurie dirba ne savo naudai, o vardan Lietuvos, mūsų tikrai laukia šviesi ateitis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Nesijaudink, Dangerai, viskas baigsis gerai!*” komentarų : 1

  1. Čia parašė:

    Ostapas Benderis veiklą vysto visoje Vakarų Lietuvoje, pažiūrėsime kas dabar į Kysos vaidmenį įsijaus ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Naujoji kultūra politika triumfuoja*

Šeštadieninio Selo koncerto Klaipėdos vasaros estradoje aplinkinių daugiabučių ir mažučių namų gyventojai dar ilgai nepamirš: decibelai iki pat vidurnakčio miesto ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Linai Šukytei-Korsakei meras valdžios nepatikėjo*

Taip jau nutiko, kad prezidento inauguracijos proga penktadienį Klaipėdos valdžios viršūnėje liko vieniša vicemerė Lina Šukytė-Korsakė. Tai praktiškai miestas liko ...
2024-07-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This