P0

Spyglys

Nesijaudink, Dangerai, viskas baigsis gerai!* (1)

Spyglys
2022-09-30


Spyglys, skirtingai nei ta begėdė „Atvira Klaipėda”, vienareikšmiškai stojantis bene originaliausias pastarojo meto vestuves surengusio „Neringos vandens” vadovo Dangero Aleksandrovo pusėn, su džiaugsmu nori pranešti, kad jaunikiui visa ši istorija baigsis gerai, net jei įmonę valdančios savivaldybės komisija nepatikės versija, jog viskas iš tiesų vyko per pietų pertrauką.

Ir tikrai ne dėl to, kad Dangeras tuos pačius mokyklos koridorius su dabartiniu Neringos meru Dariumi Jasaičiu trynė – itin apdairus žmogus tikrai negalėtų pasikliauti tokiu abejotino stiprumo ryšiu. Sunkiems gyvenimo atvejams reikia turėti rimtas, galutines pažymas, kaip kad yra sakęs profesorius Filipas Filipovičius Preobraženskis.

O kas gi gali būti geriau nei pažyma, liudijanti, kad esi Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys? Sąjungos, kurios skyriui Neringoje vadovauja tas pats meras.

Tad Spyglys nuoširdžiai džiaugiasi, kad Dangeras visada apie viską pagalvoja. Su tokiais įžvalgiais demokratais, kurie dirba ne savo naudai, o vardan Lietuvos, mūsų tikrai laukia šviesi ateitis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-09-30

  Vienas komentaras apie “Nesijaudink, Dangerai, viskas baigsis gerai!*”

  1. AvatarČia (IP: 88.119.136.56)

   Ostapas Benderis veiklą vysto visoje Vakarų Lietuvoje, pažiūrėsime kas dabar į Kysos vaidmenį įsijaus ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt