P0

Koronavirusas

Šeštadienį Klaipėdoje – vos du nauji COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-10-09


Statistikos departamento duomenimis, šeštadienį Lietuvoje patvirtinti 76 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių 12 žmonių užsikrėtė antrą kartą, du – trečią. Klaipėdoje fiksuoti vos du nauji atvejai.

Savaitinis naujų atvejų skaičius šalyje sumažėjo 23,3 proc. Klaipėdoje –15,8 proc.

Atvejų skaičius, 100 tūkst. gyventojų šalyje tenkantis per 14 dienų periodą, šalyje sumažėjo nuo 454 atvejo iki 452,4, Klaipėdoje – nuo 360 iki 358,3 atvejo ir uostamiestis nukrito į 25-tą vietą tarp savivaldybių, kuriuose fiksuojamas mažiausias sergamumas.

Tuo metu Klaipėdos rajonas antra para yra trečioje vietoje tarp geriausiai besilaikančių savivaldybių. Jį lenkia tik Birštonas ir Varėnos rajonas. Prasčiausia padėtis ir toliau yra Panevėžyje.

Iš viso šiuo metu šalyje koronavirusine infekcija serga 21 307 gyventojai arba 4 daugiau nei penktadienį. Klaipėdoje sergančiųjų per parą skaičius sumažėjo 3 ir dabar jų yra 890.

Šeštadienį COVID-19 nusinešė dar vieną auką, bet bendras jų skaičius nurodomas tas pats – 9340. Klaipėdoje tokių netekčių išvengta – čia infekcija iki šiol nusinešė 424 gyvybes.

Šeštadienį šalyje paskiepytų žmonių nebuvo.


  2022-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt