Arvydas Ektis – dar vienas kandidatas į Klaipėdos merus

Politika

Lietuvos žaliųjų partijos Klaipėdos skyrius apsisprendė dalyvauti kovo 5 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose. Skyrius jau išrinko ir kandidatą, kurį deleguos siekti miesto mero pareigų. Juo tapo skyriaus pirmininkas, teisininkas Arvydas Ektis.

Kandidatą į merus iškėlė ir balsavimo būdu patvirtino skyriaus nariai vykusiame susirinkime, bet jo kandidatūrą dar turės patvirtinti ir partijos taryba, kurios posėdis planuojamas lapkričio pabaigoje. Skyriaus iškeltas kandidatas įsitikinęs, kad miestui reikia naujo požiūrio ir drąsesnių ambicijų.

„Klaipėda – trečias pagal dydį Lietuvos miestas, bet nuo Vilniaus ir Kauno atsiliekame šviesmečiais. Tai lemia politinės valios ir drąsos trūkumas miesto valdžioje. Tikiu, kad mano mylima Klaipėda gali geriau. Nesame pilka provincija, esame nacionaliniu mastu reikšmingas miestas“, – sako kandidatas į merus Arvydas Ektis.

Arvydas Ektis yra teisininkas, vadovauja nuosavai teisinių paslaugų kontorai, aktyviai bendradaribiauja su bendruomenėmis, teikdamas joms teisines paslaugas, taip pat yra ne vienos daugiabučių namų savininkų bendrijos pirmininkas.

5 Comments

 1. Nekoks

  Čia tas kuris buvo vienos bendrijos išmestas iš pirmininkų, ir tas kuris pralošė vienai bendrijai teismo procesą dėl renovacijos broko. Va tokie va eina į merus.

  Reply
 2. Niekada

  O dieve, tik ne sitas.

  Reply
 3. Artūras

  Esu tikras – Klaipėdai reikia tokio Mero kaip Arvydas. Siūlau palaikyti.

  Reply
 4. kiek žinau

  Apsoliučiai nevertas dėmesio žmogėnas. Ko paklausi – to negausi, ką pažadės – to tikrai netesės.. Čia panašiai kaip Armonautė ar Dobrowolska – niekur nedirbęs, nieko visuomenėje nenuveikęs ir neturi jokio žalio supratimo apie tai ką ir kaip reikia veikti kai atsiduri valdžioje

  Reply
  • Tikrai

   taip!

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuomonės

Ne apie mobingą

Nežinau, kas iš tiesų vyksta mūsų savivaldybėje, tai yra, žinau tiek pat, kiek ir daugelis – iš žiniasklaidos. Iš jos ...
2024-01-21
Skaityti daugiau

Nuomonės

Neturi vietos automobiliui? Eik pas naująjį merą!

Jeigu jūs „negalite džiūgauti ir džiaugtis savo gyvenimu” dėl to, kad grįžę po darbo nerandate vietos savo automobiliui, kreipkitės į ...
2023-03-21
Skaityti daugiau

Politika

Kaip dirbs naujai išrinkti merai ir tarybos?

Nuo balandžio 1 dienos įsigalios nauja redakcija išdėstytas Vietos savivaldos įstatymas, įtvirtinantis naują vietos savivaldos modelį. Vidaus reikalų ministerija pateikia ...
2023-03-15
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This