P0

Regionas, Svarbu

Už vestuves darbo metu – įspėjimas (9)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-10-21


Nuo pernai liepos Neringos savivaldybės įmonės „Neringos vanduo” direktoriumi dirbantis Dangeras Aleksandrovas, sugebėjęs šį rugpjūtį Kretingoje susituokti darbo metu, už tokį elgesį atsipirko įspėjimu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Po to, kai „Atvira Klaipėda” paviešino tokį faktą, Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu buvo sudaryta komisija galimam darbo pareigų pažeidimui tirti. 

Komisiją sudarė Neringos savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vedėja, Biudžeto ir turto valdymo skyriaus vedėja, Teisės skyriaus vyriausioji specialistė, Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja ir jai pirmininkavęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.

„Surinktą medžiagą įvertinusios komisijos teigimu – darytina išvada, kad D. Aleksandrovas nesilaikė teisės aktų reikalavimų ir nesikreipė į darbdavį dėl kasmetinių atostogų ar tikslinių atostogų suteikimo, nuotolinio darbo. Komisija siūlo Administracijos direktoriui Egidijui Šakaliui, vadovaujantis darbo kodekso 58 straipsnio 4 dalimi, įspėti UAB „Neringos vanduo“ direktorių Dangerą Aleksandrovą dėl galimo darbo sutarties nutraukimo, jei per 12 mėnesių darbuotojas padarys antrą tokį pat darbo pareigų pažeidimą – pažeis darbo teisę reglamentuojančias normas, kurios numato bendrovės vadovo, kaip darbuotojo teisę pasinaudoti socialinėmis garantijomis, t. y. tikslinių ir kasmetinių atostogų suteikimą,  galimybę darbo funkcijas vykdyti nuotoliniu būdu, darbų saugos ir apmokėjimo už darbą tvarkos nustatymu bei kitas su vadovo darbo santykiais susijusias funkcijas”, – rašoma Neringos savivaldybės administracijos atsakyme redakcijai.

Pats D. Aleksandrovas, taip ir nepateikęs atsakymų į „Atviros Klaipėdos” klausimus, komentuodamas šią situacijos kitoms žiniasklaidos priemonėms aiškino, kad tądien esą dirbo nuotoliniu būdu ir susituokė pietų pertraukos metu.

D. Aleksandrovas, kaip ir Neringos meras Darius Jasaitis bei dauguma šio miesto Tarybos narių, yra Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys.


  2022-10-21

  9 komentarai “Už vestuves darbo metu – įspėjimas”

  1. AvatarSimona (IP: 78.56.135.188)

   Anyrą kartą per šiuos metus ženytis negalės. Atleis.

  2. AvatarGyventoja (IP: 90.131.38.134)

   Cirkininkai abu geri😄Tiek zurnalistas tiek Dangiras…

  3. AvatarBAUSMĖ (IP: 88.119.156.187)

   jei per 12 mėn sugalvosi ženytis antrą kartą….tada tai jau tikrai bausime

  4. Avatarklaipėdietė (IP: 86.100.172.247)

   o,Dieve,kaip tam žmogui negėda,tai čia čia užkliūva,tai dar kur.Kiek skaitai,tai teismuose ir tegyvena,gal ir nebuvo laiko normaliai apsiženyt

  5. AvatarCekaunas (IP: 86.100.153.45)

   Būtų įdomu perskaityti to įspėjimo formuluotė.
   (Dėl to, kad zenyjiesi darbo metu, tau jaunikaitis – įspėjimas.)

  6. AvatarKeista istorija (IP: 78.56.179.250)

   Man Dangeras Aleksandrovas tikrai nėra simpatiška asmenybė ir kai kurie poelgiai nėra pateisinami, tačiau kažkaip keistai perdėtai atrodo jo persekiojimas, kai žurnalistas veržiasi net į vestuves.
   O kiti savivaldybių įmonių vadovai yra šventieji? Kodėl nepasidomima, neparašoma toliau istorija apie Klaipėdos autobusų parko vadovą ir jo šeimos problemas dėl ES lėšų? Visuomenei tikrai įdomu, ar pasirvirtino įtarimai.

   • Avatarto keista istorija (IP: 77.111.246.40)

    Paskaicius Jusu komentara man net sypsena pakilo, kad tiesat sakot,o tada juoktis pradejau, nes pons Vainorius neatsake i klausima. na kaip turbut ir durnam aisku kodel. 😀 ske neprikolausomas zurnalistas 😀

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Jūsų žiniai, teisėsaugos institucijos kartais neskuba atsakyti į klausimus. Kaip tik vakar vakare sulaukiau tamstas dominančios informacijos. Kai tik leis kiti darbai, parašysiu. Galėsite ir šypsotis, ir juoktis toliau – sako, kad juokas labai naudingas sveikatai. Beje, gal besijuokiant pavyks prisiminti, kas pirmas paviešino, kad įtarimai pareikšti būtent Klaipėdos autobusų parko vadovui ir jo žmonai?

  7. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Dar ir premiją gaus metų gale, ne darbas o atostogos ten pas juos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt