P0

Svarbu, Transportas

Herkaus Manto gatvėje asfalto teks laukti ilgiau (13)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-11-04


Spalio viduryje vykusio Klaipėdos miesto tarybos Kontrolės komiteto posėdžio metu Savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Inga Kubilienė teigė, kad vairuotojus ir jų automobilius kankinančios Herkaus Manto gatvės atkarpos nuo Lietuvininkų aikštės iki Poilsio parko remontas bus baigtas pirmąją lapkričio savaitę. Ši savaitė jau artėja į pabaigą, tačiau penktadienio rytą gatvėje nebuvo jokių ženklų, bylojančių, jog jau bus pilamas asfaltas.

Intensyvus darbas penktadienio popietę su cigarete ir telefonu rankose. Be šio darbininko prieš 14 val. visame remontuojamos gatvės ruože buvo matyti dar keli. Martynas Vainoriaus nuotr.

Pasak I. Kubilienės, dabar jau numatoma, kad tokie darbai prasidės ateinančią savaitę. Kartu tarnautoja akcentavo, jog rangovas „Eurovia Lietuva” sutartyje numatytų terminų nepažeidžia – visi darbai pagal ją turi būti atlikti per tris mėnesius. Visgi, pasak I. Kubilienės, ateityje, kai vėl teks panašiai remontuoti kurią nors kitą centrinę miesto gatvę, terminai į sutartį bus įrašomi glaustesni.

Pašnekovė tikino, jog nugremžti senąjį asfaltą visose eismo juostose buvo būtina, kad darbininkai galėtų keisti bortelius, skiriančius ir priešpriešinį eismą.

580 tūkst. eurų vertės sutartis su „Eurovia Lietuva” buvo sudaryta dar liepos viduryje, tačiau buvo priimtas sprendimas vasarą darbų nepradėti dėl turistų, o pirmosiomis rugsėjo savaitėmis irgi pralaukta, kad nusistovėtų su mokslo metais prasidedantys nauji, gerokai intensyvesnio eismo srautai.


  2022-11-04

  13 komentarai “Herkaus Manto gatvėje asfalto teks laukti ilgiau”

  1. AvatarSkeptikams (IP: 88.119.92.244)

   Kai kurie ir rojuje turės didelių pretenzijų.

  2. AvatarNieko tokio (IP: 88.119.136.56)

   Nesipykit, pasidžiaukime remontu, po to bus patogu važiuoti, savaitę anksčiau ar vėliau !

  3. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Kas sugalvojo 30 km greitį Manto gatve? Tas išminčius galimai tik grėbarka pas ūkininką važinėja. Tas nuolatinis greičio pristabdymas variklio dūmais nuodija visą gatvę, tikrai padidėjo oro tarša visoje gatvėje. Gal ten vaikinukai nori parodyti veiklumą ir prisigalvoja paikų dalykų. O gal čia kelio ženklų biznį palaikome, juk reikia žmonėms pagelbėti. Kažkokie asiliukai nukabino žalią rodyklė iš Liepų gatvės sukant į Šiaurės prospektą , važiuojant nuo Palangos kelio. Savo kvailumą bandė pridengti neegzistuojančia Briuselio direktyva. Tam Briuseliui tos žalios rodyklės nei galvoje, nei uodegoje. Šitas nuolatinis žaidimas mieste su kelio ženklais -kažkokių valdininkų kvailumo rezultatas

  4. AvatarGyventojas (IP: 84.15.181.226)

   Snd asvaltavo aplink sulinius, tiesiog pyle asvalta i pelkes, turetu laikyti iki pavasario!!!

  5. AvatarMiestietis (IP: 78.61.178.216)

   Kiek metų bus duota garantija, kad danga nesusibanguos į kelkraščius, arba neatsiras provažos idubusios. Nes Klaipėdoje tokios gatvės labai madingos, tiesiog ant bangos. Bravo už “kokybę” Eurovia ir atsakingiems savivaldybėje.

  6. AvatarPetras (IP: 78.57.207.95)

   O varge, kokia I.Kubilienės kompetencija. Tiesiog visiškas neišmanymas, kaip organizuoti darbus…o rangovai tuo naudojasi.
   Reikėjo sutvarkyti vieną gatvės pusę , o po to kitą…

  7. AvatarKompetencija (IP: 88.119.41.104)

   Siaurinti kelius,ir daug daug šviesoforu ,kas 100 metru.

  8. AvatarIr Klaipėdoje gyventi galima (IP: 195.182.76.3)

   Nėra Klaipėdoje opozicijos…
   Visiška nekompetencija. Ir kur žiūri miesto ūkio komitetas su savo politiniais specialistais, kurie kaip ir turėtų suprasti reikalus, bet matosi nesupranta visiškai ką ten veikia.
   Net nepatogu .

   • AvatarHmm (IP: 90.138.105.217)

    Tvarko blogai – netvarko irgi blogai! Na, o jau kompetencijos komentaruose trykšte trykšta amžinos kritikos fontanais! Ką jau čia kuklintis, kai rinkimai ant nosies, aš tokią gatvę per pietų pertrauką išasfaltuočiau. Balsuokit!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt