Antra para Klaipėdoje blogėja vienas COVID-19 rodiklis

Koronavirusas

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje sekmadienį patvirtinti 26 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai, iš kurių vienas žmogus užsikrėtė antrą kartą. Klaipėdoje susirgo trys žmonės.

Savaitinis užsikrėtimų rodiklis Lietuvoje sumažėjo beveik 40 proc., Klaipėdoje – 25,4 proc.

Atvejų skaičius, 100 tūkst. gyventojų šalyje tenkantis per 14 dienų periodą, šalyje per parą nepakito ir siekia 164,4, o Klaipėdoje jis antra para paaugo – nuo 154,3 atvejo iki 155,6 ir uostamiestis pagal šį rodiklį nukrito dar dviem pozicijom – jau yra 19-oje vietoje tarp labiausiai sergančių savivaldybių. Blogiausia padėties išlieka Alytaus savivaldybėje, o geriausia situacija trečia para fiksuojama Lazdijų rajone.

Šalyje, paskutiniais duomenimis, vis dar serga 6940 žmonių arba 1130 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nuo 401 sumažėjo iki 335.

Per parą dėl SARS-CoV-2 ligos į ligonines naujų pacientų nepateko, dabar tokių yra 92, iš jų 7 gydomi reanimacijos skyriuose.

Per praėjusią nuo COVID-19 mirė vienas nepasiskiepijęs 70-79 metų žmogus ir netekčių skaičius jau yra 4901. Klaipėdoje išlieka 424 netektys.

Sekmadienį šalyje skiepijama nebuvo.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Nuliniais COVID-19 rodikliais jau džiaugiasi 19 šalies savivaldybių

Antradienį šalyje buvo patvirtinta 15 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių trys žmonės užsikrėtė antrą kartą. Klaipėdoje pirmą kartą susirgo vienas ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėdoje toliau prastėja savaitiniai COVID-19 rodikliai

Pirmadienį šalyje buvo patvirtinta 13 naujų COVID-19 atvejų (du žmonės užsikrėtė antrą kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje po keturių ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šeštadienį - vos du antriniai COVID-19 atvejai, bet mirė vienas žmogus

Lietuvoje šeštadienį buvo patvirtinti vos du nauji koronavirusinės infekcijos atvejai ir abu užsikrėstusieji susirgo antrą kartą. Klaipėdiečių tarp jų trečią ...
2024-04-21
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This