Klaipėdoje COVID-19 rodikliai gerėja, bet savivaldybių „reitinge” miestas atrodo prasčiau

Koronavirusas

Statistikos departamento duomenimis, antradienį Lietuvoje patvirtintas 261 naujas užsikrėtimų koronavirusu atvejis (71 žmogus užsikrėtė antrą kartą, trys – trečią). Klaipėdoje fiksuota 16 naujų susirgimų (septyni žmonės susirgo antrą kartą).

Savaitinis užsikrėtimų rodiklis Lietuvoje sumažėjo 23,7 proc., uostamiestyje – 31,6 proc.

Ligos atvejų skaičius, 100 tūkst. gyventojų šalyje tenkantis per 14 dienų periodą, šalyje per parą padidėjo nuo 115,5 iki 128,2 atvejo, o Klaipėdoje – nuo 117,4 iki 127,5 atvejo. Uostamiestis pagal šį rodiklį per parą nukrito keturiomis pozicijomis ir jau yra 21-oje vietoje tarp labiausiai sergančių savivaldybių. Blogiausioje padėtyje yra Alytaus savivaldybė, o geriausioje – Širvintų rajonas.

Į ligonines antradienį paguldyti 22 kornavirusine infekcija užsikrėtę pacientai. Iš viso dabar ligoninėse yra 109 tokie ligoniai, iš jų 5 gydomi reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų keturi yra nepasiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Šalyje, paskutiniais duomenimis, vis dar serga 5123 žmogus – 248 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 276 iki 264.

Per praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, tačiau įtraukus vėlavusius arba patikslintus duomenis apie du tokių mirčių atvejus bendras netekčių skaičius jau siekia 4914. Klaipėdoje išlieka 424 mirtys.

Antradienį šalyje paskiepyti 623 žmonės (14 skiepijosi pirmą kartą, 17 – antrą, 592 – trečią). Klaipėdoje skiepijosi 17 gyventojų (vienas tai darė pirmą kartą, 16 skiepijosi trečią kartą).

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Šalyje - jau mažiau nei 400 sergančiųjų COVID-19

Per savaitgalį Lietuvoje patvirtinti tik aštuoni nauji COVID-19 atvejai – vienas šeštadienį ir septyni sekmadienį, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Visi ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Visoje šalyje - tik vienas naujas koronaviruso atvejis

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad šeštadienį visoje Lietuvoje buvo patvirtintas tik vienas, pirminis, naujas susirgimas koronavirusine infekcija. Klaipėdoje jau trečią ...
2024-04-14
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėdoje - antra para be susirgimų COVID-19

Penktadienį šalyje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų COVID-19 – tiek pat, kiek ir ketvirtadienį. Šįkart du žmonės užsikrėtė antrą kartą, ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This