P0

Transportas

Baltijos prospekto sankryžos rekonstrukcijai skirta 4 mln. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-20


Susisiekimo ministerija skelbia, kad Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų sakryžos rekonstrukcijai užtikrinta dar 4 mln. eurų investicijų iš valstybės biudžeto. Tai numatyta Vyriausybės patikslintame valstybės investicijų 2022–2024 m. programos lėšų paskirstyme.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Trūkstamą finansavimą pavyko skirti sutaupius lėšų kituose susisiekimo projektuose. Rekonstrukcijos darbus numatoma baigti iki kitų metų pabaigos“, – pranešime cituojamas susisiekimo viceministras Mindaugas Tarnauskas.

„Dirbdami drauge, po mero Vytauto Grubliausko kreipimosi į Susisiekimo ministeriją, po daugybės susitikimų su susisiekimo viceministru M. Tarnausku ir finansų ministre G. Skaiste, visi kartu patikėjome, kad tokios arterijos tvarkymo darbai negali sustoti – tai žalinga valstybei. Tuo tarpu miestas savo turimas lėšas galės skirti tiems prioritetams, kurie yra svarbūs klaipėdiečiams”, – apie šį sprendimą savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook” rašo klaipėdietis Seimo narys Audrius Petrošius.

Siekiant pagerinti sankryžos pralaidumą, joje rytų–vakarų kryptimi statomi du apie 400 metrų ilgio viadukai. Esama žiedinė sankryža rekonstruojama į „turbožiedą“, joje bus įrengtos požeminės pėsčiųjų perėjos, pėsčiųjų ir dviračių takai, apsauginiai atitvarai. Taip pat bus tvarkomos sankryžos prieigos.

Baltijos prospekto rekonstrukcija – tęstinis projektas, vykdomas nuo 2020 m. Bendra projekto vertė – daugiau kaip 30 mln. eurų. Atsižvelgiant į šio projekto svarbą, rekonstrukcijos sudėtingumą ir didelę projekto kainą, jam kasmet skiriama Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų: 1,6 mln. eurų 2020 m., beveik 8,5 mln. eurų 2021 m. ir 8,75 mln. eurų 2022 m.


  2022-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt