P0

Politika

Pažadėjo pagalbą rusniškiams (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-23


Trečiadienį Vilniuje piketavo rusniškiai, reikalaudami išvalyti nuo sąnašų seklėjančių Nemuno deltos upių atšakų Rusnaitės-Pakalnės žiotis.

Feisbuko nuotr.

Juos priėmęs aplinkos apsaugos ministras klaipėdietis Simonas Gentvilas savo socialiniame tinkle parašė jaučiantis simpatiją aktyvioms bendruomenėms ir pažadėjo pagalbą pamario gyventojams.

„Šiandien 100 rusniškių atvyko į Vilnių, reikalaudami išvalyti Nemuno deltos atšakas (Rusnaitę ir Pakalnę). Istoriškai ten visada plaukiodavo laiveliai. Gilesnės vagos apsaugo gyventojus ir polderius nuo ledonešių. Gilesnės vagos padeda ir žuvų migracijai. Tačiau itin jautri Nemuno delta reikalauja ir labai pamatuotų valymo ir gilinimo darbų. Šiandien sutarėme su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba ir Rusnės bendruomene „Rusnės sala”, jog skubos tvarka patikslinsime salos buveinių apsaugą ir per 2023 m. deltos upių keliai bus išgilinti”, – feisbuke parašė ministras.

Tuo metu šilutiškė žurnalistė Aldona Aleksėjūnienė stebėjosi, kodėl susigriebta tik dabar.

„Lyg nebūtų buvę laiko iki šiol to padaryti! Lyg nebūtų buvę vietinės valdžios kreipimųsi, siųstų raštų ir visuomenės raginimų gelbėti nuo užakimo Rusnaitės žiotis anksčiau. Negi tik būgnai po langais iš sąstingio prikelti įstengia? Artėjant rinkimams”, – savo paskyroje rašo ji.


  2022-11-23

  Vienas komentaras apie “Pažadėjo pagalbą rusniškiams”

  1. AvatarNelabai mėgstu grigeo fabriko (IP: 84.15.184.147)

   2007 metais man irgi žadėjo, kad PVM grįš atgal į 18 proc., kai viskas stabilizuosis :)))

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt