P0

Politika

A. Petrošius pristatė dalį savo vyriškos komandos (11)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-11-27


Bene aktyviausiai tarp klaipėdiečių politikų į rinkiminę kampaniją įsitraukęs Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos, populiariai vadinamos konservatoriais, atstovas, Seimo narys Audrius Petrošius sekmadienio pavakarę pristatė savo komandą, su kuria kitais metais bandys šturmuoti Klaipėdos miesto tarybą.

Tarp 11-os pristatytų komandos vyrų kol kas yra vienintelė moteris. Domo Rimeikos nuotr.

Nors buvo žadėta pristatyti visą komandą, kol kas klaipėdiečiams leista susipažinti tik su jos dalimi – 11 vyrų ir viena moterimi. Mat, pasak kandidato į merus A. Petrošiaus, visos komandos dar nepatvirtino partijos prezidiumas.

Kaip jau buvo skelbta, jo sąrašą rinkimuose ves Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas. Tarp kitų komandos narių paminėti dabartinis vicemeras Arūnas Barbšys ir dabartinis savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis bei dabartiniai Tarybos nariai Kazys Bagdonas ir Andrius Petraitis.

Komandoje taip pat bus architektas Laimonas Bogušas, šiuo metu dirbantis prie Muzikinio teatro rekonstrukcijos, odontologijos klinikos vadovas Mindaugas Biskys, istorikas Arūnas Baublys, dviratininkas Ramūnas Navardauskas, „Novaturo” įkūrėjas Ugnius Radvila, kilęs iš Klaipėdos ir, pasak jo paties, nuo vaikystės turintis regėjimo negalią, bet apkeliavęs visą pasaulį, taip pat jaunimo atstovas pedagogas Ignas Kasparas ir kol kas vienintelė moteris verslininkė Aušra Pacevičiūtė.

Komandos rinkiminis šūkis „Naujas Klaipėdos amžius”, pasak A. Petrošiaus, susijęs su Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100-mečiu ir su tuo siejama rinkimine programa, kurioje buvo išskirtos 4 pagrindinės gairės.

Tai siekis Klaipėdą padaryti pajūrio regiono lydere, Klaipėda – kaip patogiausias miestas šeimai, Klaipėda, kaip teikianti kokybiškiausias švietimo bei sveikatos paslaugas.

A. Petrošius pasidžiaugė, jog jam pavyko suburti stiprią įvairiapusę komandą.

„Mūsų komanda yra pasirengusi žengti tą didelį žingsnį į naują Klaipėdos amžių“, – sakė konservatorių kandidatas į merus, palinkėjęs konkurentams korektiškos politinės kampanijos, bet taip ir nepristatęs savo rinkimų štabo vadovo.

Rinkimų į savivaldybių tarybas pirmasis turas vyks kitų metų kovo 5 d.


  2022-11-27

  11 komentarai “A. Petrošius pristatė dalį savo vyriškos komandos”

  1. Avatarvaldantieji konservatoriai (IP: 83.171.17.102)

   Klaipėdoje kiemus apmokestino vos ne per visą miestą, šviesoforų pristatė, kad pravažiuoti nebeina, negaunantiems darželio LIEPIA metus stovėti eilėje ir kompensacijų neduoda, senamiestį išgriovė ir kavines paliko likimo valiai, savivaldybė ir po karantino nuotolyje dirba, o čia jie matai komanda. Nejuokinkite klaipėdiečių, nes pažįstame čia ir jus ir jūsų nedarbus. O pats kandidatas nuo Grubliausko komiteto atitrūkęs, dar anuose rinkimuose mušėsi į krūtinę ir meilę Grubliauskui prisiekinėjo.

  2. AvatarIrena (IP: 84.15.180.131)

   Liūdnas vaizdas. Tikiuosi Aidas komitetu eis. Ateina jaunuoliai, kuriems pienas nuo lūpų nenudžiūvęs, ir sumaišo reikalus. Po rinkimų grįš į Seimą ir išlys tik po poros metų

   • Avatarišdūrė Kaveckį (IP: 83.171.17.102)

    konservatoriai ir ypač naujasis jų šnekutis, atidirbo Kaveckis anuose rinkimuose, o dabar kaip musytę iš barščių – lauk ir jau komanda 🙂

  3. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Draugiškai pajuokavimui ir pamąstymui. Šią komandą aš pavadinčiau “ABM” (Apseisim be motrų). Madinga?

  4. AvatarSiaip (IP: 78.56.143.145)

   Visai puiki komanda, daugiau nauju zmoniu nei pas libus.

  5. Avatartaigi (IP: 78.61.189.152)

   Komanda ohoho. “Eržilas” Petrošius tempia margaspalvį čigonišką vežimą. Kažkaip neįtikina. Kur jaunimas ir jo lyderiai? Ne kas, oi ne kas

  6. AvatarOblomas kažkoks (IP: 78.56.159.182)

   Nieko gero, jei nesugebama pristatyt visos komandos, vadinas jos dar nėra, nesurinko 🙁 Programinės mintys banalios – liūdesys…gaila, tikėjomės daugiau

  7. AvatarAuditorius (IP: 88.118.166.87)

   Panašu, kad konservatoriai turės du sarašus arba bus komitetas kuri vęs Kaveckas.

  8. AvatarApsaugok nuo demonokratu ir konservu (IP: 90.131.43.72)

   Kad mūsų akys nematytu tokiu petrošiuų

  9. AvatarAsta (IP: 78.61.174.78)

   Labai nuvylė… Su mama taip džiaugėmės, kad pagaliau jaunas ir aktyvus kandidatas, bet dabar matom, kad kaip moksleivis nepadarė namų darbų! Pasikvietė senus krienų ir eina kaip statytinis! Daug triukšmo dėl šnipšto! Nuvylė…

  10. Avatarkokia dar komanda (IP: 86.100.161.157)

   Barbšys, Bagdonas, ir buvęs tvarkos bei teisingumo lyderis Razbadauskas :). Tuščia ir nyku, o tiek pūstasi buvo, tiek čia grąsinama, kad oi oi…žodžiu “tušti puodai garsiai skamba”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt