P0

Koronavirusas

Sekmadienį ligoninės naujų COVID-19 pacientų nesulaukė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-28


Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 22 nauji užsikrėtimų koronavirusu atvejai (trys žmones užsikrėtė antrą), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje fiksuotas tik vienas šios ligos atvejis – žmogus užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis užsikrėtimų rodiklis Lietuvoje padidėjo 15,7 proc., uostamiestyje – 4,8 proc.

Atvejų skaičius, 100 tūkst. gyventojų šalyje tenkantis per 14 dienų periodą, uostamiestyje per parą nepasikeitė ir siekia 112,7, šalyje jis irgi praktiškai nepasikeitė (prieš parą buvo 119,6, dabar – 119,7). Klaipėda tarp labiausiai sergančių savivaldybių išlieka 20-oje vietoje. Blogiausia padėtis ir toliau yra Alytaus savivaldybėje, geriausiai tebesilaiko Akmenės rajono savivaldybė.

Praėjusią parą naujų COVID-19 sergančių žmonių į ligonines nepaguldyta. Šiuo metu jose gydomi 83 tokie pacientai. Šeši iš jų guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų tik vienas yra pasiskiepijęs.

Šalyje, paskutiniais duomenimis, vis dar serga 4498 žmogus – 35 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 247 iki 219.

Praėjusią parą nuo COVID-19 mirė nesiskiepijęs 90-99 metų amžiaus žmogus, tačiau patikslinus duomenis bendras aukų skaičius iš viso padidėjo dviem atvejais ir jų jau yra 9432. Klaipėdoje išlieka 424 viruso aukos.

Sekmadienį pasiskiepijo šeši žmonės. Visi jie tai darė trečią kartą. Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.


  2022-11-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt