P0

Švietimas

Mokykloms ir darželiams – festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-11-29


Jau vienuoliktą kartą Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra gruodį rengia festivalį, skirtą Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai.

Gruodžio 2 d., penktadienį, 9.40 val. organizuojamas vienos valandos festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ Šiemet festivalis vykdomas įtraukiant programą ERASMUS+, kurios dėka renginyje dalyvaus svečiai iš Belgijos ir Bulgarijos. 

Pasak Delfinų terapijos sk. vedėjos, prof. dr. Brigitos Kreivinienės, kasmet renginys sulaukia labai daug švietimo įstaigų ir socialinių partnerių, kurie aktyviai stengiasi prisidėti prie supratimo apie žmones su negalia didinimo. Šis festivalis skleidžia teigiamą žinią apie žmones su negalia, teigdamas, jog negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei. Šiemet šis festivalis vyks ir gyvai, ir per nuotolį.

Švietimo vidus

B. Kreivinienė sako, kad tik paskelbus apie festivalį, visos vietos buvo rezervuotos, todėl mokyklos ir darželiai yra kviečiami aktyviai prisijungti dalyvavimui nuotolyje. Dalyvavimo nuotolyje registracijos forma čia.

Šiemet prie festivalio rengimo kaip ir kasmet prisideda socialiniai partneriai: Klaipėdos Regos ugdymo centras, Klaipėdos Litorinos mokykla, Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Pasaka“. Renginį globoja Rotary „Aditės“ klubas.

Festivalyje dalyvauti kviečiamos priešmokyklinio ugdymo grupės (6-7 m.) ir pradinių klasių mokiniai (7-10 m.), kurie ugdomi kartu su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių.

Tiesioginės transliacijos metu vaikai turės galimybę prisijungti, stebėti diskusijas ir interviu negalios tema su renginio svečiais, dalyvauti edukacijose, bendrauti su parolimpiečiu Augustu Navicku, įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais, įvairiais personažais ir delfinais. Visas renginys vyks lietuvių kalba su subtitrais.


  2022-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt