P0

Politika, Svarbu

Galutinis taškas: Vytautas Grubliauskas – socdemų kandidatas į Klaipėdos merus (17)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-11-30


Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Mindaugas Prialgauskas patvirtino, kad antradienio vakarą vykusio Tarybos posėdžio metu priimtas sprendimas, jog dabartinis uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas bus partijos kandidatu į šį postą kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak skyriaus pirmininko, toks sprendimas buvo priimtas vienbalsiai.

Žinia, iki tol socdemai savo kandidatu buvo įvardiję Kretingos ligoninės vyr. gydytoją Romaldą Sakalauską, bet, anot M. Prialgausko, pokytis buvo padarytas bendru sutarimu, nes nėra tokių procedūrų, kad kas nors turėtų užleisti ar atsisakyti savo pozicijos.

V. Grubliauskas kandidatų į miesto Tarybą sąraše bus įrašytas pirmu numeriu. Sąraše liks ir R. Sakalauskas. Galutinį sąrašą, pasak pirmininko, ketinama paviešinti pirmadienį.

Anot M. Prialgausko, skyriaus Tarybos sprendimas yra galutinis ir daugiau jokių procedūrų dėl to partijoje nebereikia atlikti.

Kad nebesieks ketvirtosios kadencijos ne kartą šiemet sakęs V. Grubliauskas Klaipėdos mero pareigas eina nuo 2011-ųjų balandžio. Visą laiką liberalu buvęs politikas praėjusią savaitę tapo Lietuvos socialdemokratų partijos nariu.

Šiuo metu be V. Grubliausko apie tai, kad bandys užimti mero kėdę, yra oficialiai paskelbę su kuriamu komitetu rinkimuose dalyvausiantis Arvydas Vaitkus, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys parlamentaras Audrius Petrošius, Seimo narė valstietė Ligita Girskienė, liberalas Saulius Budinas, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Artūras Bogdanovas, Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Arvydas Ektis. Praėjusį penktadienį apie tai, kad jos kandidate uostamiesčio mero rinkimuose tapo Klaipėdos savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekos kultūros projektų administratore dirbanti Birutė Andruškaitė paskelbė ir Laisvės partija, kuri iki tol buvo viena iš likusių dviejų V. Grubliausko opcijų būsimuosiuose rinkimuose.


  2022-11-30

  17 komentarai “Galutinis taškas: Vytautas Grubliauskas – socdemų kandidatas į Klaipėdos merus”

  1. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Nespjauk į vandenį, nes gali tekti išgerti”. Tokia liaudies išminti, kuri pildosi. Kiek liberalų berniukai visaip koneveikė LSDP, o dabar uodegas pabrukę prašosi priglaudžiami., norisi prie lovio pakriuksėti. O Vaitkus visai neblogas būtų meras, tik gal išoriškai labai aroganmtiškas, reikėtų truputi sumažinti aroganciją, manau, kad ji tik išoriška. Siūlau pagalvoti apie Žemaitaitį, gyvybingas vyras.

  2. AvatarRinkėja (IP: 78.57.224.36)

   Būtų gerai, jei per rinkimus rinkėjai nubaustų abu – ir pakeitusį pažiūras (nors jis jas išdavė jau seniai), ir priglaudusią partiją. Aišku liūdna, kad nelabai bus iž ką balsuoti, bent jau man, bet ga rasiu mažiau blogą variantą

  3. AvatarNuomonė (IP: 86.100.37.138)

   Tai tik verslas politikoje, praktinis išskaičiavimas – dūdorius suprato, kad su LP🏳️‍🌈 nepraeis, nors tie ir siūlė būti jų kandidatu (odin raz – ne ped/eras), tai nusprendė ex komunistus atstovauti, nes tikisi miesto rusų🇷🇺 – penktosios kolonos balsus gauti, bei atstovauti tuos, kuriems prie ruso buvo geriau. Jei miestiečiai🇱🇹 bus pasyvūs, o okupantų palikuonys🇷🇺 organizuoti ir aktyvūs, tai toks manevras gali pasiteisinti ir duoti teigiamą rezultatą.🤑 Panašu į politinę prostituciją, dūdorius labai rūpinasi savo gentimi, kad neliktų be darbo ir alkani.🤣

  4. AvatarJo (IP: 88.119.136.56)

   Džiazpilio naujienos, skant, viskas dėl džiazo !

  5. Avatargyventojas (IP: 78.56.159.146)

   Tai dabar tik zmones atsitokejo, tai kodel miestas merdi, nes muzikantui nerupi nei miestas nei zmones, jam rupi tik savi interesai ir taip jau n metų. Prastumia projekta ir igyvendinant du ar tris kartus pabrangsta, kur tai matyta????? Tikiuosi po rinkimų šis klanas iširs ir pamatysime ko nematę…

  6. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   Kodėl AK, vardindama kandidatus į merus, visada pirmiausia mini Vaitkų? Korektiška būtų vardinti abėcėlės tvarka…

  7. Avatarna (IP: 193.219.76.238)

   tai reiškia, kad partijos nereiškia nieko, ideologijos nereiškia nieko, vertybių nėra, žodžio laikymosi nėra. Yra tik savo kišenė ir šeimynos interesai, Bjauru ir tiek. Būtų dar nuėjęs į laisvės partiją ar pas konservatorius- būtų dar kažkokia logika. Dabar šiukšlynas

  8. AvatarVladas (IP: 88.119.131.176)

   Tai jeigu išrinks į merus… kiek dar mums kainuos jų blaivinimas…. gal dėl to tik ir ropščias į valdžios lovį, nes tokios paslaugos laaaabai brangios.
   Blėkausiukas prarado bent kažkokią turėtą savigarbą…

  9. AvatarVladas (IP: 88.119.131.176)

   Tai jeigu išrinks į merus… kiek dar mums kainuos jų blaivinimas…. gal dėl to tik ir ropščias į valdžios lovį, net tokios paslaugos laaaabai brangios.
   Blėkausiukas prarado bent kažkokią turėtą savigarbą…

  10. AvatarT (IP: 84.15.180.215)

   Apgailėtinas veikėjas, tapo politikos k…..a

  11. AvatarFaktas (IP: 88.119.41.104)

   Koks politiškai nestabilus,jokių vertybių .Toksai pats pirmas atvertu plačiai miesto vartus okupantui.

   • AvatarAnastazas (IP: 78.57.245.196)

    Pilnai su Jumis sutinku- dar vienas terminas ir jis beveik pavys Putiną pagal sėdėjimo valdžios krėsle terminą.

  12. Avatardugnas (IP: 83.171.17.102)

   ir dabar matyt bus ne tik Grubliausko fiasko rinkimuose, bet ir socdemų, nors jie Klaipėdoje jau seniai “po lapais”.

  13. AvatarKLAIPĖDIETIS (IP: 84.15.180.182)

   Apsidirbo ne tik Kongas , bet ir miesto socdemai, jau matyt galutinai…

  14. AvatarSilkė (IP: 78.57.245.196)

   Šito nemalonaus tipo nuo valdžios lovio ir su laužtuvu neatlupsi….

   • AvatarSilkei (IP: 84.15.191.181)

    O tu tai malonus tipas,? cha, cha, ka….

   • AvatarSilkė (IP: 78.57.245.196)

    Elektoratas šito tipo irgi matau netoli pažengęs….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt