P0

Politika, Svarbu

Pirmasis klaipėdietis liberalas pas socdemus kol kas tik apsilankė (20)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2022-11-30


Nors socialiniame tinkle dalinamasi nuotrauka, kurioje matoma, jog antradienį vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Klaipėdos skyriaus Tarybos posėdyje netoli Vytauto Grubliausko sėdi ir jo pavaduotojas Arvydas Cesiulis, pastarasis tvirtina, jog miesto vadovo pavyzdžiu dar nepasekė.

Nuotrauka iš „Facebook”

Žinia, LSDP Klaipėdos skyriaus Taryba antradienio vakarą priėmė sprendimą, jog dabartinis uostamiesčio meras, iki 2018-ųjų rudens buvęs liberalu ir iki šiol deklaravęs liberalias vertybes, bus partijos kandidatu į šį postą kovą vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. V. Grubliauskas į šią partiją įstojo praėjusią savaitę.

A. Cesiulis, kuris yra pirmasis klaipėdietis liberalas, paklaustas, ką gi reiškia jo lankymasis LSDP Klaipėdos skyriaus Tarybos posėdyje, teigė, jog jis vis dar yra laisvas žmogus, neturintis jokių įsipareigojimų kokiai nors politinei partijai ar komitetui. Pasak jo, kol kas vyksta tik įvairūs pokalbiai.

Vicemeras teigė, jog rinkimuose ketina dalyvauti, tačiau dar ieško ir žiūri, su kokia komanda.

A. Cesiulis, kaip ir V. Grubliauskas, buvo minimas tarp potencialių Laivės partijos kandidatų į merus. Be pastarųjų juose dar dalyvavo gydytojas chirurgas Karolis Daktaras, klaipėdietė Marija Gruzbarzdė, krepšininkas Martynas Mažeika, susisiekimo viceministras Mindaugas Tarnauskas ir Klaipėdos savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekos kultūros projektų administratorė Birutė Andruškaitė, kuri ir buvo pasirinkta kandidate į mero postą.

Politinės kampanijos dalyvių registravimas baigsis gruodžio 12-ąją. Tądien prasidės politinių organizacijų ir kandidatų pareiškinių dokumentų pateikimas rinkimų komisijoms.

Tuometinės Liberalų sąjungos nariu A. Cesiulis tapo 1990-ųjų gruodį. Per praėjusius rinkimus jis paliko liberalus, kandidatu į merus pasirinkusius ne V. Grubliauską, o Simoną Gentvilą ir buvo vienas iš 14 žinomų klaipėdiečių, pasirašiusių viešą raginimą V. Grubliauskui ir toliau kelti savo kandidatūrą. Vėliau jis kandidatavo su mero vardo komitetu ir buvo išrinktas į Tarybą bei patvirtintas vicemeru.


  2022-11-30

  20 komentarai “Pirmasis klaipėdietis liberalas pas socdemus kol kas tik apsilankė”

  1. AvatarLietuvis (IP: 78.57.219.26)

   Jokiu vertybiu nebeturi,tik is vienos partijos i kita,kaip blusos.Rinkejai juokias is jusu ir viska mato.

  2. AvatarPapildymas (IP: 86.100.89.120)

   Šioje situacijoje Klaipėdos socialdemokrastų vadovybė, visos tarybos, prezidiumai turėtų atsistatydinti, tai patyčios iš partijos bičiulių. Aš ne prieš Grubliauską, bet prieš partijos reiškiamą nepagarbą Romaldui ir kitiems. Visgi yra tam tikra padorumo riba, kurios peržengti negalima.Tai partijos moralinis bankrotas.

  3. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Tokio cirko dar nemačiau. Žmonės kaip žmonės, bet labai juokinga.

  4. AvatarBatia (IP: 86.100.173.50)

   Kaip filme, vstuvės malinovkoje

  5. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   Gentvilas nebuvo liberalų kandidatas į merus

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

    oj, susipainiojau, Simonas Gentvilas buvo

  6. Avatarplius minus (IP: 195.182.76.3)

   Graži nuotrauka. Ir spalvos suderintos .
   O kas yra kas, gyvenimas parodys, tik gaila kad visa tai pas mus vyksta, o ne kokiuose Šalčininkuose .

  7. AvatarRinkėjas (IP: 84.15.181.108)

   Puiki nuotrauka. Nereika nė jokio teksto. Viskas kaip ant delno – miesto socdemų pakasynos.

  8. AvatarKostas (IP: 104.28.131.99)

   Negi Klaipėdos laukia dar 4 metai plepalų ir gėdos. Negaliu patikėti. O jau buvo kažkokia viltis, jog gali kas nors pasikeisti

  9. AvatarVaizdelis (IP: 88.119.136.56)

   Geras vaizdelis, Vytautas pas kryžiuočius !?

  10. AvatarViskas čia aišku (IP: 88.118.111.174)

   O ką tam Grubliauskui liko daryt? Liberalai išvarė, prieš anuos rinkimus įsteigtas komitetas išsilakstė kaip kokie tarakonai uždegus naktį šviesą: kas pas konservatorius, kas pas skvernelistus, kas atgal pas liberalus. Pats kažką telkti ir organizuoti jis nėra pratęs, jis iš prigimties yra artistas, o juos kviečia į jau paruoštą sceną. Tai ir nudreifavo pas socdemus, kurie paruoš sceną bei atidirbs per rinkimus už jį ir gal net bilietą į europarlamentą įteiks. Juk reikia kažkaip suktis – žmona ir vaikai alkani juk nesėdės. O Cesiulis irgi nudreifuos į kokį saugų uostą 🙂

   • Avatarklausimėlis (IP: 193.219.76.238)

    O sakykite gerbiamasis – tai jo žmona nedirba ir neatneša į šeimos biudžetą nieko?

  11. AvatarOT TAK (IP: 88.118.160.21)

   šaunuolis grubleauskis, išaiškins tiems ale Klaipėdos socdemams iš kur kojos dygsta ir kaip tvarkomi reikalai mieste ir uoste. Sėdi kaip kliunkiai visi nosis nukabinę. Dar netikėliai vaiposi, o nežino net kokios spalvos maikę garbingo svečio posėdžiui užsismaukti. Nuo šiol viskas mieste turi būti ravdonai. Ir šalia visada neapsisprendęs ceciuliukų plamktonas. Kai vadas pavargs privalės užpildyti foną. Molodec bičas. Naš vgrubleuskas.

  12. AvatarGyventojas (IP: 86.100.146.221)

   Šlykštu, net galvoti nesinori, kad mūsų gražų miestą ( nors per 12valdymo metų Klaipėda tapo cementinė ir betoninė) valdo politinis perbėgėlis, neturintis jokių pažiūrų, išskyrus materialinius interesus.

  13. AvatarNepabuvęs - nebus (IP: 78.56.147.171)

   Nepabuvęs libralu, nebus geras komunistas.

  14. AvatarT (IP: 88.8.207.233)

   Visiškas nevykėlis, senatvė daro savo, apgailėtinas.

  15. AvatarTomas (IP: 88.118.87.162)

   Svetimo gėdos jsusmas

  16. Avatartaigi (IP: 78.61.189.152)

   šuniukas nubėgo pas šeimininką. O kaipgi kitaip? Patiko jam valdžia, oj patiko. O su Laisvės partija- šansų jokių. Kiti jo nenori. “Vicemeras teigė, jog rinkimuose ketina dalyvauti, tačiau dar ieško ir žiūri, su kokia komanda” – nebloga vicemero pozicija. Tikrai politinė prostitucija. kaip ir šeimininko:)

  17. AvatarNuomonė (IP: 86.100.37.138)

   Tai tik verslas politikoje, praktinis išskaičiavimas – dūdorius suprato, kad su LP🏳️‍🌈 nepraeis, nors tie ir siūlė būti jų kandidatu (odin raz – ne ped/eras), tai nusprendė ex komunistus atstovauti, nes tikisi miesto rusų🇷🇺 – penktosios kolonos balsus gauti, bei atstovauti tuos, kuriems prie ruso buvo geriau. Jei miestiečiai🇱🇹 bus pasyvūs, o okupantų palikuonys🇷🇺 organizuoti ir aktyvūs, tai toks manevras gali pasiteisinti ir duoti teigiamą rezultatą.🤑 Panašu į politinę prostituciją, dūdorius labai rūpinasi savo gentimi, kad neliktų be darbo ir alkani.🤣

   • AvatarTai niomonei (IP: 90.131.39.5)

    Toks kaip tu , nuomonistas-o gal ananistas? Ir esi 5 kolona dėl to taip ir gyvenam vien betonas, iškirsti miesto medžiai ir dudorius meras ir Taryboje konservai tik kaip skulptūro parko medžius nukirsti 700 vnt. Miesto projektas. Tuma kaip aikštelė mašinoms viešbučiui padaryti Atgimimo aikštėje. O nuomonistas pasyvus tik dėjoti gali …ir yra 5 kolona

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt