Koreguojami priemiesčio maršrutų grafikai

Transportas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad šį sezoną jau nebe pirmą kartą dėl komplikuotų eismo sąlygų turi koreguoti priemiesčių maršrutų grafikus pridėdamas autobusams važiavimo laiko.

Nuo pirmadienio, gruodžio 5-osios, koreguojami tvarkaraščiai 7, 15B, 25, 26 ir 35 maršrutuose. Reisų skaičius niekur nesikeičia.

7 maršrute koreguojamas darbo dienų tvarkaraštis dėl rytinio pikinio reiso vėlavimo. Taip pat 1-2 min. vėlinamas reisas 17-18 valandomis, kad būtų daugiau laiko persėdimams iš 14-to maršruto į 7-tą Klipščiuose.

15B maršrute koreguojami laikai dėl geresnio koordinavimo Kalotės kryptimi su 17 ir 23 maršrutais. Taip pat sutrumpinamos pertraukos Normantuose, kad autobusui nereiktų per ilgai stovėti galutinėje stotelėje. Tų atstovų laikas perkeltas į Ligoninės stotelę.

25 maršrute Plikių stotelėje keleivių laipinimas nustatomas griežtai tik prie žiede esančio mūrinio laukimo paviljono. Į šią žiede esančią stotelę autobusas privalomai užsuks važiuodamas abiem kryptimis.

Tuo pačiu dėl vėlavimų ankstinama antrojo rytinio reiso pradžia – 6.30/6.58 val. (iš Klaipėdos/į Klaipėdą) ankstinama iki 6.25/6.53 val.

Analogiškai pasielgta ir su pirmu 26 maršruto reisu – jis irgi paankstiname 5 minutėmis.

35 maršruto darbo pradžia ankstinama nuo 6.25 į 6.22 val., o 6.50 val. reisas iš Smilgynų paankstinamas dviem minutėmis – iki 6.48 val.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Integruotiesiems maršrutiniams taksi – 6 metai

Antradienį sukanka 6 metai, kai į viešąjį Klaipėdos transportą kaip integruota jo dalis įsiliejo maršrutiniai taksi. Per tą laiką M5, ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Transportas

Paaiškėjo metinio bilieto laimėtojas

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ skelbia, kad ketvirtadienį uostamiesčio viešojo transporto sistemoje buvo pažymėtas 100 000 000-asis bilietas nuo naujosios e-bilieto ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Transportas

100 000 000-asis keleivis gaus dovanų metinį bilietą

Šį ketvirtadienį peržengsime reikšmingą simbolinę ribą – šimtamilijoninę kelionę naujojo elektroninio bilieto sistemoje. Po šio fakto turbūt jau ir nebederės ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This