P0

Transportas

Koreguojami priemiesčio maršrutų grafikai

Avatar

akadministratorius
2022-12-02


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad šį sezoną jau nebe pirmą kartą dėl komplikuotų eismo sąlygų turi koreguoti priemiesčių maršrutų grafikus pridėdamas autobusams važiavimo laiko.

Nuo pirmadienio, gruodžio 5-osios, koreguojami tvarkaraščiai 7, 15B, 25, 26 ir 35 maršrutuose. Reisų skaičius niekur nesikeičia.

7 maršrute koreguojamas darbo dienų tvarkaraštis dėl rytinio pikinio reiso vėlavimo. Taip pat 1-2 min. vėlinamas reisas 17-18 valandomis, kad būtų daugiau laiko persėdimams iš 14-to maršruto į 7-tą Klipščiuose.

15B maršrute koreguojami laikai dėl geresnio koordinavimo Kalotės kryptimi su 17 ir 23 maršrutais. Taip pat sutrumpinamos pertraukos Normantuose, kad autobusui nereiktų per ilgai stovėti galutinėje stotelėje. Tų atstovų laikas perkeltas į Ligoninės stotelę.

25 maršrute Plikių stotelėje keleivių laipinimas nustatomas griežtai tik prie žiede esančio mūrinio laukimo paviljono. Į šią žiede esančią stotelę autobusas privalomai užsuks važiuodamas abiem kryptimis.

Tuo pačiu dėl vėlavimų ankstinama antrojo rytinio reiso pradžia – 6.30/6.58 val. (iš Klaipėdos/į Klaipėdą) ankstinama iki 6.25/6.53 val.

Analogiškai pasielgta ir su pirmu 26 maršruto reisu – jis irgi paankstiname 5 minutėmis.

35 maršruto darbo pradžia ankstinama nuo 6.25 į 6.22 val., o 6.50 val. reisas iš Smilgynų paankstinamas dviem minutėmis – iki 6.48 val.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt