P0

Mums rašo

Žlugęs A. Vaitkaus ir A. Petrošiaus rinkiminis spurtas (10)

Arūnas Marčauskas
2022-12-04


Mažai kas dar abejoja, kad dėl Klaipėdos mero posto reali kova vyks tik tarp keturių potencialių kandidatų: Sauliaus Budino, Vytauto Grubliausko, Audriaus Petrošius ir Arvydo Vaitkaus (pavardes užrašiau abėcėlės tvarka, kad niekam nekiltų įtarimų).

Apie paskirų politikų (visus juos galima vadinti politikais?) iš minėtų tarpo (ne)bėgiojimus iš vienos politinės organizacijos į kitą dar bus kalbama ne kartą per šią rinkiminę kampaniją. Dabar gi užsiminsiu tik apie paskirų jų bandymą spurtuoti, neįvertinus savęs kaip ilgų politinių distancijų bėgiko.

Lapkričio 18 d. žiniasklaidą pasiekė pranešimas, kad vis dar Klaipėdos miesto tarybos narys, buvęs Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus dalyvaus mero rinkimuose. Pranešime buvo skelbiama, kad A. Vaitkaus kuriamo rinkimų komiteto dokumentai jau paduoti registravimui, o kitą savaitę žadama pristatyti visus kandidatus į miesto tarybą bei planą Klaipėdai.

Ponas Arvydai Vaitkau, šiandien jau gruodžio 4-oji. Tamsta vėluojate pristatyti savo programą daugiau nei dvi savaites. Žadėjote – faktas. Pavėlavote – faktas. Laiku neinformavote ir neatsiprašėte rinkėjų už vėlavimą – faktas.

Beje, o ar verta dar kalbėti ir apie fiasko patyrusį perbėgėlio iš V. Grubliausko-Kongo komiteto ir potencialaus kandidato į Klaipėdos merus Audriaus Petrošiaus spurtą? Klaipėdos konservatorių programa – nulinė. Pristatomas tik pusinis sąrašas, vedamas perbėgėlio Artūro Razbadausko…

Nespurtavo tik Klaipėdos libai ir socdemai. Libai – pasitvirtino sąrašą. Socdemai uždėjo raudoną balną ant perbėgėlio V. G. Kongo.


  2022-12-04

  10 komentarai “Žlugęs A. Vaitkaus ir A. Petrošiaus rinkiminis spurtas”

  1. AvatarNė už (IP: 78.61.179.125)

   jokį susikompromitavusių partijų žmogėną negalima balsuoti!

  2. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.100.44.71)

   Prognozuoju antrame Klaipėdos mero rinkimų ture dalyvaus A. Vaitkus ir R .Žemaitaitis.

   • AvatarPaistalai (IP: 78.56.143.145)

    Klaipedos rinkimuose, ne klaipedietis neturi jokiu sansu, net i antra tura papulti.

   • AvatarAnonimas (IP: 88.118.51.149)

    Kodėl jūs tai Klaipėdos nemylite, “klaipėdietį”?

  3. AvatarNegali būt (IP: 88.118.47.168)

   Dėl Budino, deja, smarkiai abejočiau, ar yra tarp 4 kandidatų, gausiančių daugiausiai balsų. Tikriausiai vietoj jo turėtų būti minima Girskienė, kuri kaip bebūtų, turi savo elektoratą. Budinas geriausiu atveju bus penktas.

   • AvatarAnonimas (IP: 88.118.51.149)

    Girskienės elektoratą išsklaidys Vaitkus ir Bogdanovas. Beje, Girskienė turėjo savo elektoratą tik vienoj apylinkėje. Klaipėdoje tos rėksnės nelabai mėgsta.

   • AvatarTaigi (IP: 86.38.74.9)

    L.Girskienės elektoratas – pietinės dalies bobelės.

  4. AvatarKliedesiai (IP: 78.56.143.145)

   Kas cia per agitaciniai kliedesiai? Atvira klaipeda, o jus visu partiniu tokias ale apzvalgas publikuosite ar tik liberalu? Ar jums nezinoma, kad sis veikejas liberalu partijos narys ir nekyla klausimu, kodel jis Budina mato antrame ture, kai politologai jo ten nemato?

   • AvatarTrrr (IP: 90.138.99.96)

    Politologai nemato, o jis mato. Jis mato viską kitaip, jam naktimis sapnuojasi linksmi konservai, kurie muša libus rinkimuose. Tada jis atsikelia išmuštas šalto prakaito ir parašo straipsniuką. Ačiū, ką mes be Jūsų! 🙂

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Į rubriką “Mums rašo” gali rašyti visi klaipėdiečiai – jūs taip pat. Parašykit- įdėsime.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt