P0

Politika, Svarbu

„Ištikimi Klaipėdai” žada kitokį planą uostamiesčiui, bet kol kas jo neskelbia (21)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-12-05


Nors lapkričio 18 d. išplatintame pranešime spaudai į Klaipėdos merus kandidatuojantis Arvydas Vaitkus žadėjo jau kitą savaitę pateikti jo komandos planą Klaipėdai bei pristatyti jos narius, prasidėjus trečiai savaitei jokių naujų žinių iš kandidato rinkimų štabo nesigirdi.

Pasak A. Vaitkaus, taip atsitiko dėl biurokratinės politinių komitetų registracijos tvarkos, kuri pastaruoju metu kartligiškai buvo keičiama – dėl to prireikė net šalies prezidento įsikišimo.

„Mes norėjome, kad įvyktų faktas. Mes esame atidavę dokumentus [politinio komiteto registracijos] į Teisingumo ministeriją, bet kol neturime oficialaus patvirtinimo ir registracijos, tol mes nesiskelbiam. Dokumentai jau patvirtinti Teisingumo ministerijoj, penktadienį, mūsų žiniomis, yra atiduoti į Registrų centrą. Laukiam žinios iš Registrų centro”, – sakė A. Vaitkus.

Visgi jau žinomas naujojo A. Vaitkaus vadovaujamo politinio komiteto pavadinimas – jis vadinsis „Ištikimi Klaipėdai”.

Tačiau, pasak kandidato į merus, pristatyti esminių rinkiminės minėto komiteto programos punktų jis esą kol kas negali – nori tai padaryti po to, kai programą ir visus dokumentus pateiks Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Kartu A. Vaitkus patikino, jog jų rinkiminė programa bus visai kitokia, nei kad buvo daugelio politinių jėgų iki šiol.

„Mes tą planą parašėm kitokį, bet reikia kantrybės ir jį paskelbsim”, – tikino A. Vaitkus, pasidžiaugęs, jog jo komandą sudaro „plius minus keli šimtai narių”, tarp kurių esą yra 6 profesoriai.

Tarp politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai” narių kandidatas minėjo ir Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos direktorę Jolitą Andrijauskienę, ir Klaipėdos dramos teatro direktorių Tomą Juočį, ir patyrusį miesto politiką, buvusį merą Rimantą Taraškevičių.

Paklaustas, ar bent iki Kalėdų komiteto rinkimų programa – planas Klaipėdai – bus oficialiai pristatyta miestiečiams, A. Vaitkus teigė negalįs to pažadėti.

„Aš tikrai negaliu atsakyti už valstybės institucijas, tą sakau labai atsakingai. (…) Turi ateiti tam laikas, nenorim daryti to chaotiškai”, – sakė vienas iš kandidatų į miesto merus.

INFORMACIJA

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Šiuo metu be A. Vaitkaus Klaipėdos mero kėdės siekia Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys parlamentaras Audrius Petrošius, Seimo narė valstietė Ligita Girskienė, liberalas Saulius Budinas, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Artūras Bogdanovas, socialdemokratų kandidatas, dabartinis miesto meras Vytautas Grubliauskas, Tautos ir teisingumo partijos vicepirmininkas Naglis Puteikis, Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Arvydas Ektis, partijos „Laisvė ir teisingumas” pirmininkas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis ir Laisvės partijos kandidatė Birutė Andruškaitė.

Pirmasis rinkimų į savivaldybių tarybas turas vyks kitų metų kovo 5 d.


  2022-12-05

  21 komentarai “„Ištikimi Klaipėdai” žada kitokį planą uostamiesčiui, bet kol kas jo neskelbia”

  1. AvatarTaip (IP: 78.62.16.76)

   A.Vaitkus didelis giliavandenio uosto Melnragėje agituotojas. Žmogus labai tinkamas Klaipėdai mero pareigose.

  2. AvatarNe rodiklis (IP: 78.62.147.40)

   Kas iš tų profesorių, panašių į fliugerius? Idzelevičių, Senčylą turėjom, tebeturim. Ką jie veikė, kuo pasižymėjo Taryboje? Rankučių kilnotojai be savo NUOMONĖS. O Tomas Juočys baigia sunaikinti Senąjį mūsš Dramos teatrą. Ne rodiklis tie moskliniai laipsniai.

  3. Avatarstuoka (IP: 86.100.12.38)

   Jokių delegatų iš partijų, kurie tik progiškai vaidina susidomėjimą Klaipėda. Žmonės turi būti JAU panirę Klaipėdos gyvenime. Pagal tokį principą tai būtų šis Vaitkaus komitetas, gal kiek Puteikis, na ir tas dabartinis dūdorius, kuris jau galėtų pailsėti.

  4. AvatarČerlis (IP: 78.57.244.248)

   Tai malonu galės pasireikšti,gal ir mano namas kada suremontuotas,ne tik popieriuose ,geros rankos ir širdies visur reikia,viskas nuo sąžinės priklauso ka bedarytum

  5. AvatarSigitas (IP: 78.60.155.112)

   Toks jau mūsų tų dvikojų žmogystų parazitinis būdas, kad be savo pašaipinės pagiežos nė per žingsnį negalime toliau žengti. Todėl ir nenuostabu, kad komentaruose savo pagiežas rašys-rašo, pagal savo politikoje išprūsimą, vyro stovykloje esantieji ir moterų stovykloje esantieji. Nenuostabu bus kai rinkimo metu kiekvienam kandidatui į merus bus klijuojamos būtos ir ne būtos etiketės. Labai gerai būtų kad prasidėjus Klaipėdos miesto rinkiminiam maratonui būtų surengtas su kiekvienu kandidatų į merus viešas TV brifingas-pasisakymas ir panašiai. Štai tada Klaipėdos miesto gyventojai ir matytu ir girdėtu kas būtų potencialus kandidatas į mero postą. Savaime aišku taipogi labai blogai, kad Klaipėdos miestas NEBETURI labai gyventojų laukto, pamėgto savo TV žinių transliuotojo. Reziumuojant patinka tai kam ar ne patinka, tai šaunu ir labai gerai kad A. Vaitkus dalyvaus rinkimuose kaip vienas iš pagrindinių kandidatų į merus. Tai geriausiai-profesionaliai suprantantis Klaipėdos miesto ekonomikos-socialinės ir ūkio srityse.

   • AvatarDalia (IP: 90.131.45.26)

    Kaltinate kitus dėl pagiežos ir savo komentarą pradedate ne pačiais maloniausiais žodžiais. .. juokiasi puodas, kad katilas juodas.

   • AvatarT (IP: 86.100.133.193)

    Juokingos išvados, pats sau prieštaraujaut.

  6. AvatarRamus (IP: 88.119.136.56)

   Ateis laikas bus ir programa, kur čia nuskubėsi, svarbiausia kad ji būtų naudinga klaipėdiečiams, bet ne pasipinigaut mėgėjams !

  7. AvatarPrasideda (IP: 88.119.156.187)

   makaronų kabinimai. Pradžioje pareiškia, kad kitą savaitę ne eilinę PROGRAMĄ tikrai pristatysiu, o po to “labai atsakingai “peza, kad nieko negali

  8. AvatarRulis (IP: 78.61.173.45)

   Jei jau Taraškevičius yra šioje kompanijoje, tai niekas mieste realiai nesikeis ir ko nors gero tikrai nereikia laukti.

   • AvatarAhaa (IP: 188.69.35.246)

    Nu taip, keisis matomai tik ten, kur yra Barbšys 🙂

  9. Avatar100% Faktas. (IP: 88.119.41.104)

   Ne meras ,ne planas valdo miestus ir valstybę , o SISTEMA.

  10. Avataroho (IP: 78.61.189.152)

   “Kartu A. Vaitkus patikino, jog jų rinkiminė programa bus visai kitokia, nei kad buvo daugelio politinių jėgų iki šiol”. Oj, laukiam laukiam, mes svetelių laukiam… oho kokia programa bus. Šeši profesoriai….O kur sąrašas? O mokyklos direktorė irgi dalyvaus? Negali pagal įstatymą berods…. oi nežinai įstatymų Vaitkau.

   • AvatarVisažinis (IP: 188.69.35.246)

    Gali dalyvauti. Tik jei bus išrinkta tarybos nare, turės arba mandato atsisakyt arba pareigų. Tai pats pasiskaitykit įstatymus prieš kitus kritikuodamas 🙂

   • Avataroho (IP: 78.61.189.152)

    Mat kaip gudriai sugalvota – turės atsisakyti arba mandato arba direktorės pareigų. Geri trukai nuo pat pradžių.

   • AvatarAuditorius (IP: 88.118.166.87)

    Jei Vaitkus taps meru, tai direktore gali tapti vicemere svietimo, sporto ir kt. reikalams:)

   • AvatarAnonimas (IP: 78.61.189.152)
  11. AvatarGal pirmiausia (IP: 78.61.179.125)

   savo “ištikimybę” miestui parodykit apledijusus šaligatvius smėliu pabarstydami?

   • AvatarDar valdo dūdorius (IP: 90.131.44.229)

    Dabar barsto Grubliauskas ant raudono balno, Neniškį pasikinkęs. Taip kad visos pretenzijjos- jam. Vaitkus atakuojamas iš karto, šešėlyje paliekant visą valdžią turintį dūdorių.

  12. AvatarLabai atsakingo vaikino labai atsakingas tekstas: (IP: 188.69.39.49)

   „Aš tikrai negaliu atsakyti už valstybės institucijas, tą sakau labai atsakingai”.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt