P0

Spyglys

Spyglys eis mokytis pirkti prezervatyvų* (2)

Spyglys
2022-12-20


Spyglys turi prisipažinti, kad antradienio vakarą pasitiko labai liūdnas ir susikrimtęs. Pasirodo, kad dėl eilinės jo rašliavos bene garsiausias prišnerkštų gryčių valytojas taip užsiuto, kad ne tik į šuns dienas savo veidaknygėje (žr. ekrano kopiją) išdėjo „Atviros Klaipėdos” redaktorių, bet ir dar iškėlė viešam svarstymui klausimą, ar neturėtų Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas nebeduoti paramos šiam interneto dienraščiui.

To redaktoriaus Vainoriaus, kuris net žurnalistikos nesimokė, Spygliui tai visai negaila. Bet jis tikrai nusigraužtų nagus iki pat alkūnių jei minėtasis fondas pasiduotų žurnalistiką tikriausiai kažkada baigusio gryčių valytojo spaudimui ir nebeskirtų paramos „Atvirai Klaipėdai”, kad ji galėtų ir toliau kas savaitę pranešti, ką įdomaus archyvuose apie uostamiesčio praeitį surado.

Todėl Spyglys viešai barstosi savo dygliuotą galvą pelenais, kartu primindamas, kad jis yra nepakaltinamas – juk net Žurnalistų etikos inspektorius pagal ne ką mažiau garsaus valdininko-žymaus jaunikio skundą jo nenuteistė! Taip pat Spyglys pažada, kad jau artimiausiu metu bandys prašytis į prezervatyvų, kvepalų ir tualeto reikmenų pirkimo kursus, kad ateityje galėtų tiksliau dėstyti mintis tokia tematika savo arkliško humoro rubrikoje. Jei, aišku, tas susinervinęs žurnalistikos nebaigęs Vainorius dabar jos neuždarys.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2022-12-20

  2 komentarai “Spyglys eis mokytis pirkti prezervatyvų*”

  1. AvatarApie žurnalistus (IP: 90.138.246.211)

   Grabiui reikėtų pagilinti valstybinės kalbos žinias. Net jei lietuvių kalba jo gimtoji. Mintys dėstomos taip nerišliai, o humoras apskritai nesuvokiamas. Būti žurnalistu – nebūtinai baigti žurnalistiką, tai daugiau gyvenimo būdas, remtas greita reakcija, pasitikėjimu ir informacijos šaltiniais. O čia – informacija greičiausiai iš viešųjų pirkimų sistemos, tai yra oficiali. Tai ką dar reikia tikslinti? Negimė Grabys vadovu, jam užteko būti prie Džiazo festivalio fėjos.

  2. AvatarIngas (IP: 104.28.131.99)

   Graby, ar nematai, kad tokiems kaip tu nerekomenduojama šios rubrikos skaityti.
   Geriau žiūrėk, kad teisingai užsidėtum preziką. Paskui dar panaudojimo/nurašymo aktą reikės surašyti :)))

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt