Spyglys eis mokytis pirkti prezervatyvų* (2)

Spyglys
Spyglys
2022-12-20

Spyglys turi prisipažinti, kad antradienio vakarą pasitiko labai liūdnas ir susikrimtęs. Pasirodo, kad dėl eilinės jo rašliavos bene garsiausias prišnerkštų gryčių valytojas taip užsiuto, kad ne tik į šuns dienas savo veidaknygėje (žr. ekrano kopiją) išdėjo „Atviros Klaipėdos” redaktorių, bet ir dar iškėlė viešam svarstymui klausimą, ar neturėtų Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas nebeduoti paramos šiam interneto dienraščiui.

To redaktoriaus Vainoriaus, kuris net žurnalistikos nesimokė, Spygliui tai visai negaila. Bet jis tikrai nusigraužtų nagus iki pat alkūnių jei minėtasis fondas pasiduotų žurnalistiką tikriausiai kažkada baigusio gryčių valytojo spaudimui ir nebeskirtų paramos „Atvirai Klaipėdai”, kad ji galėtų ir toliau kas savaitę pranešti, ką įdomaus archyvuose apie uostamiesčio praeitį surado.

Todėl Spyglys viešai barstosi savo dygliuotą galvą pelenais, kartu primindamas, kad jis yra nepakaltinamas – juk net Žurnalistų etikos inspektorius pagal ne ką mažiau garsaus valdininko-žymaus jaunikio skundą jo nenuteistė! Taip pat Spyglys pažada, kad jau artimiausiu metu bandys prašytis į prezervatyvų, kvepalų ir tualeto reikmenų pirkimo kursus, kad ateityje galėtų tiksliau dėstyti mintis tokia tematika savo arkliško humoro rubrikoje. Jei, aišku, tas susinervinęs žurnalistikos nebaigęs Vainorius dabar jos neuždarys.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.
Žymos: | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Spyglys eis mokytis pirkti prezervatyvų*”: 2

  1. Apie žurnalistus parašė:

    Grabiui reikėtų pagilinti valstybinės kalbos žinias. Net jei lietuvių kalba jo gimtoji. Mintys dėstomos taip nerišliai, o humoras apskritai nesuvokiamas. Būti žurnalistu – nebūtinai baigti žurnalistiką, tai daugiau gyvenimo būdas, remtas greita reakcija, pasitikėjimu ir informacijos šaltiniais. O čia – informacija greičiausiai iš viešųjų pirkimų sistemos, tai yra oficiali. Tai ką dar reikia tikslinti? Negimė Grabys vadovu, jam užteko būti prie Džiazo festivalio fėjos.

  2. Ingas parašė:

    Graby, ar nematai, kad tokiems kaip tu nerekomenduojama šios rubrikos skaityti.
    Geriau žiūrėk, kad teisingai užsidėtum preziką. Paskui dar panaudojimo/nurašymo aktą reikės surašyti :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Naujoji kultūra politika triumfuoja*

Šeštadieninio Selo koncerto Klaipėdos vasaros estradoje aplinkinių daugiabučių ir mažučių namų gyventojai dar ilgai nepamirš: decibelai iki pat vidurnakčio miesto ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Linai Šukytei-Korsakei meras valdžios nepatikėjo*

Taip jau nutiko, kad prezidento inauguracijos proga penktadienį Klaipėdos valdžios viršūnėje liko vieniša vicemerė Lina Šukytė-Korsakė. Tai praktiškai miestas liko ...
2024-07-12
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This