Autobusų parkui nepavyko laimėti šiukšlių vežimo konkurso

Miestas

Klaipėdos savivaldybės valdoma UAB „Klaipėdos autobusų parkas” (KAP) veržiasi ne tik į sniego nuo gatvių valymo, bet ir į atliekų tvarkymo verslą. Tačiau dar vienas toks bandymas ir vėl nebuvo sėkmingas. 

Kita savivaldybės valdoma įmonė Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) paskelbė, kad tarptautinis konkursas dėl mišrių komunalinių bei didžiųjų, biologiškai skaidžių (žaliųjų) atliekų surinkimo apvažiavimo būdu Klaipėdoje ir jų transportavimo į atliekų tvarkymo įrenginius paslaugos viešasis pirkimas baigėsi neradus rangovo.

Atvirajame viešojo pirkimo konkurse be KAP dar dalyvavo ir UAB „Ecoservice”. Tačiau konkursas baigėsi atmetus visas paraiškas ar pasiūlymus dėl „per didelės kainos”.

Konkursas buvo suskaidytas į tris dalis: vežti atliekas iš pietinę, centrinės ir šiaurinės Klaipėdos miesto dalių. Klaipėdos autobusų parkas buvo pateikęs paraišką tik vienoje iš jų. Su pirkimą laimėjusia įmone buvo numatoma sudaryti trejų metų paslaugų teikimo sutartį. Maksimali galima mokėti suma nebuvo nurodyta.

Įvertinusi nesėkme pasibaigusių procedūras, viešais pirkimas bus skelbiamas iš naujo.

Tuo metu pirmasis KAP bandymas patekti į komunalinių atliekų rinką baigėsi procesu, nukeliavusiu net iki Europos Sąjungos Teisingumo Teismo. Po jo verdikto Lietuvos Aukščiausias Teismas paliko nepakeistą apeliacinės instancijos sprendimą, kuriuo atliekų vežimo Neringoje paslaugos konkursas buvo sugrąžintas į pasiūlymų vertinimo stadiją.

4 Comments

 1. ziggy

  Bet tai kokia shik-a turi buti gyvenime,kad autobusu parkas veztu siuksles,valytu gatves,…pardavinetu salta vandeni ar e.energija … Na,Pskovas prie juros…Be analogu ir per visa pasauli…Ne veltui autobusai tokios baisios melynos spalvos… Simboliai nemirsta..

  Reply
 2. Kaminkretys

  Šiaip turiu pasiūlymą, kiekvienas pats turi isrusiuot ir savo šiukšles išsivežti.Tik belieka nuotoliniu būdu susimokėti į savivaldybės biudžetą.O jie atsakingai sutikrins ar visi laiku susimokejo. Man atrodo ,kad taip bus darniau ir labai šiuolaikiška

  Reply
 3. As

  O tai jau nieko nesuprantu. Tai autobusų parkas jau keleivių nebeturi , kad autobusais nori atliekas į sąvartyną vežti.

  Reply
  • Kaminkretys

   Isesi ne į tą autobusą ir nuves už Rimkų. Nebrangiai..

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Aplinkosauga

Neteisingai rūšiuojantys atliekas gali sulaukti baudų 

Klaipėdos savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus ir Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) inspektoriai pradėjo aplinkosauginius reidus – tikrinama, ar klaipėdiečiai ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Regionas

Vydmantuose sutvarkytas atliekomis užterštas sklypas

Aplinkos apsaugos departamentas informuoja, kad šiemet vasarį „Tvarkau Lietuvą“ interaktyviajame žemėlapyje gavus pranešimą dėl netinkamo statybinių atliekų laikymo Vydmantuose, Kretingos ...
2024-04-08
Skaityti daugiau

Regionas

Atliekas deginęs kintiškis laikė ir kilpas gyvūnams

Pastebėję dūmus Kintuose aplinkosaugininkai atliko patikrinimą ir nustatė, ne tik, kad sodybos savininkas neteisėtai degino atliekas, bet ir jo ūkinėse ...
2024-04-02
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This