COVID-19 nusinešė nesiskiepijusio 40-49 metų amžiaus žmogaus gyvybę (3)

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-01-05

Trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 465 nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai (120 žmonių užsikrėtė antrą kartą, 15 – trečią), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje fiksuoti 27 šios ligos atvejai (šeši klaipėdiečiai užsikrėtė antrą, keturi – trečią kartą).

Savaitinis susirgimų rodiklis ir šalyje, ir Klaipėdoje auga trečią parą iš eilės – atitinkamai 30,5 ir 32,6 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda dabar yra 6-oje vietoje tarp labiau sergančių savivaldybių (per parą šis rodiklis uostamiestyje sumažėjo nuo beveik 204 iki 200,6 atvejo). Lietuvoje jis irgi sumažėjo – nuo 176,3 iki 175,5 atvejo. Blogiausia padėtis išlieka Molėtų rajone, šalia – Palanga, o geriausiai dabar laikosi Birštonas.

Dėl SARS- CoV-2 ligos trečiadienį į ligonines paguldyti 23 žmonės, dabar iš viso yra 159 tokie pacientai. Iš jų devyni guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų septyni yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Šiuo metu šalyje serga 7260 gyventojų – 50 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 458 iki 454.

Trečiadienį nuo COVID-19 mirė trys žmonės. Du iš jų buvo pasiskiepiję 70-99 metų amžiaus grupių atstovai, o miręs nesiskiepijęs žmogus buvo 40-49 metų amžiaus. Tai jau 206 šios amžiaus grupės auka Lietuvoje. Tik 24 asmenys tarp tokių mirusiųjų buvo pasiekiepiję. Praėjusią savaitę nuo COVID-19 mirė 20-29 metų amžiaus neskiepytas asmuo.

Bendras infekcijos aukų skaičius išaugo iki 9494. Klaipėdoje lieka 426 infekcijos aukos.

Sausio 4-ąją šalyje skiepijosi 179 žmonės (po 12 žmonių skiepijosi pirmą ir antrą kartą, 155 asmenys skiepoijosi antrąkart). Klaipėdoje du gyventojai skiepijosi pirmą kartą, 17 – trečią.

Žymos: |

Komentarai (3):

Atsakymai į “COVID-19 nusinešė nesiskiepijusio 40-49 metų amžiaus žmogaus gyvybę”: 3

  1. Ir ką ? parašė:

    Kiek mirė paskiepytų nerašote ? Gal nustokite kiršinti , segreguoti žmones ? Miršta ir skiepyti , ir neskiepyti kaip ir serga ir tie , ir tie . Fui…

  2. Mano pažistami serga masiškai, kurie yra paskiepyti parašė:

    Trečiadienį nuo COVID-19 mirė trys žmonės. Du iš jų buvo pasiskiepiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Sveikata

Greitoji buvo neteisi, bet mokės mažiau  (1)

Ir apeliacinė instancija patvirtino, jog privati greitosios pagalbos įstaiga netinkamai atsiskaitė su paskutiniuose savivaldos rinkimuose Lietuvos žaliųjų partijos kandidatu į ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos savivaldybė lieka su dar viena skaudžia sankcija (29)

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) priėmė dar vieną Klaipėdos savivaldybei nepalankų sprendimą. Tai jau antras toks finansinis smūgis miesto valdžiai ...
2026-06-16
Skaityti daugiau

Sveikata

Sergamumas gripu sumažėjo: per savaitę į ligonines paguldyta 11 asmenų

Praėjusią savaitę Lietuvoje dėl gripo į ligonines buvo paguldyta 11 asmenų, dėl COVID-19 ligos – 16. Dėl šių ligų du ...
2026-04-07
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This