P0

Spyglys

Sausio 15-osios balius – vokalistų ir šokėjų skriaudykla*

Spyglys
2023-01-09


Spyglys labai didžiuojasi, gavęs pakvietimą į balių su koncertine programa Klaipėdos prijungimo prie Lietuvos 100 metų sukakties proga. Ir visiems po nosim kaišioja šio renginio Dramos teatre kainininką:

 1. Scenarijaus sukūrimas – 1080 eurų (VšĮ „Projektas LT”).
 2. Režisūros sukūrimas – 5320 eurų  (VšĮ „Projektas LT”).
 3. Renginio administravimas ir koordinavimas – 6400 eurų (VšĮ „Projektas LT”).
 4. Restoranų ir maisto tiekimo paslaugos – 4 tūkstančiai eurų (UAB „Petražolė”)

Viskas būtų puiku, bet Spyglys piktinasi, kad renginio scenarijus, režisūra ir administravimas kainuos per 12 tūkstančių, o vargšams dainininkams ir šokėjėliams liko tik trupiniai: E. Kučinsko estrados teatrui – 1,2, MB „Lunatik” (Monika!) – 2,9, S. Januškai – 0,5, VšĮ „Šeiko šokio teatras” – 1,2 tūkstančio eurų. 

Spyglys, dėkingas už pakvietimą, bet solidarizuojasi su šio baliaus organizatoriaus –  Klaipėdos koncertų salės – nuskriaustais atlikėjais ir ten neis. Žiūrės pro langą arba per televizorių kartu su tauta.

Ir dar galės dykai vėpsoti į tos pačios VšĮ „Projektas LT” už 30 tūkstančių eurų organizuojamą teatralizuotą istorinio įvykio rekonstrukciją „Prefektūros šturmas“ po atviru prijungtos Klaipėdos dangumi.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt