P0

Spyglys

Kai pakyla brolis prieš brolį* (3)

Spyglys
2023-01-11


Spyglys, perskaitęs „Atviros Klaipėdos” paskelbtą žinią, kad vienas iš dviejų Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Klaipėdos kandidatų sąrašo finansinių rėmėjų yra Kęstutis Grubliauskas, kuris, ko gero, turi garbės būti paraudonavusio mūsų mero broliu, labai nesistebi. 

Klaipėdoje tokia brolžudiška politinė kova nėra naujiena: 2019-aisiais į kovą prieš Aleksandrą Mariničių pakilo Olegas Mariničius. Pralaimėjo tada abu, tai ir šiandien situacijos atkartojimą kažin ar galima laikyti geru ženklu.

Tačiau čia Spygliui kyla vienas neramus klausimas: ką tokio brolis žino apie brolį, kad eina geriau su bet kuo, kad tik ne su juo?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-11

  3 komentarai “Kai pakyla brolis prieš brolį*”

  1. AvatarGediminas (IP: 86.100.37.138)

   Kai žmogus yra įtikėjęs posakiu “kiekviena virėja gali valdyti valstybę”, jis tikriausiai mano, kad ir šoferis su tuo puikiai susitvarkytų. Štai Klaipėdos Demokratai “Vardan Lietuvos” rinkimų į savivaldybės tarybą kandidatų sąraše Nr.11 įrašytas Kęstutis Grubliauskas nesikuklina, nori aukščiau iškilti už brolį Vytautą, dabartinį miesto merą, nubėgusį pas socialdemokratus. Klaipėdos skvernelininkų vėliavnešys K.G. turi net programą susikūręs, jei jis savo politinėje karjeroje pasiektų Prezidento postą, cituoju: “Komandą kietą surinksiu, Amerikai špygą atkišiu. Savus karius į tėvynę gražinsiu. Svetimus namo išginsiu. Seimo pinigus varguoliams išdalinsiu, Tiltą tarp Europos ir Rusijos nutiesiu, Navalnui pūkinę antklodę nusiūsiu, į Astravą lietuvišką kabelį nutiesiu, Svietlaną Bidenui parduosiu, Batką nepulsiu [kitur – “ranką ištiesiu”], Uosto vartus visom prekėm atversiu, Kinijai lietuviško sūrio nuvešiu, Iš Gaspromu LT – stream1 atšaką į Lietuvą nutiesiu, LGBT į Briuselį išsiųsiu [kitur – “prieš užgavėnias Iranui padovanosiu”].” Spėju, kad K.G. nuostatos apie nereikalingą ir perteklinį finansavimą krašto apsaugai, aiškinimą, kad Rusijos “demokratija” turėtų būti pavyzdžiu Lietuvai, Rusijos agresijos prieš Ukrainą kaltininką – pačią Ukrainą, siekį LGBT asmenis deportuoti iš Lietuvos, vis prasimušančią nostalgiją sovietmečiui padėjo jam įsitvirtinti sąrašo viduryje ir atitinka partijos siekius.
   https://www.facebook.com/groups/kandidatas/permalink/6165775930172987

  2. AvatarKęstutis (IP: 90.135.123.26)

   Suprantu humorą, nestkoju fantazijos, nesvetima saviįronija🙂🙃🙂🙃.
   Linkiu Spygliui dažniau ir drąsiau mūsų politinę ir kitokią kasdienybę, įspraustą į “rimtus rėmus” , baksnoti linksmai ir tiksliai savo humoristiniais spygliais.
   Sėkmės.🙂🙃

   • AvatarAlfonsas (IP: 84.15.183.224)

    Yra toks kandidatas i klaipedos miesto taryba Jonas juknius nuo tautos ir teisingumo partijos issinuomojo klaipedoi siltnamiu10 buta kai atejo laikas issikelti seimininkas be teismo nebeisvaro tai bent kandidatas

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt