P0

Švietimas

Žymūs keliautojai gimnazistus drąsino veikti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-31


Klaipėdos Baltijos gimnazija tęsia prasmingų susitikimų ciklą. Sausio 27 d. gimnazistai turėjo progą pasikalbėti su keliautojais-žurnalistais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi.

Pokalbį moderavusi abiturientė Auksė Zykutė domėjosi svečių mokyklinėmis patirtimis, karjeros iššūkiais, kelionių atradimais.

Organizatorių nuotr.

,,Jei sugrįžčiau į mokyklą, būčiau drąsesnis, daugiau galvočiau savo galva ir mažiau kreipčiau dėmesį į suaugusiųjų bauginimus,” – sakė V. Radzevičius.

Švietimo vidus

Moksleivius domino, kaip nugalėti perdegimo simptomus, ar verta jaunam žmogui leistis į kelionę neturint daug pinigų.

,,Mes taip pat pavargstame, apima nuobodulys. Bet jeigu norite kažko pasiekti, reikia susidėlioti prioritetus ir veikti. O keliauti visada verta, tik įvertinkite rizikas, susiplanuokite”, – ragino M. Starkus.

Tris dešimtmečius kartu dirbantys žurnalistai turi planų nustebinti TV žiūrovus ir jau mąsto apie naują projektą, kuris, Vytaro vertinimu, bus tarsi ,,vyšnaitė ant torto”, tačiau neatskleidė paslapties, nes laikosi nuostatos apie ateities planus niekam nepasakoti.

Prasmingų susitikimų ciklas Baltijos gimnazijoje, ugdančioje mokinius ir inžinerinėse klasėse, vyksta antrus metus.

Savo patirtimis ir patarimais su mokiniais jau dalinosi verslininkas Robertas Dargis, Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, rašytojas Robertas Petrauskas, žurnalistė Agnė Bukartaitė ir kt.


  2023-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt