P0

Spyglys

Kultūros ir meno taryboje – „Abrams” tiekimo Ukrainai klausimai?*

Spyglys
2023-02-01


Spyglys nėra koks nors apkiautėlis ir laikas nuo laiko mėgsta apsilankyti miestelio teatruose bei kituose kultūriniuose renginiuose.

Gerokai nusivylęs „Lost Lost Lost” išreklamuotu spektakliu, šį kartą jis nusprendė pasidomėti, kas per daiktas yra vadinamoji Kultūros ir meno taryba, kurios trečiadienio dienotvarkę viešai paskelbė Klaipėdos savivaldybė.

Spyglys liko be žado, dienotvarkėje perskaitęs, jog šiems metams numatytų kultūros ir meno programų bei jų prioritetų ir krypčių kvotų klausimas bus svarstomas už uždarų durų.

Retorinis Spyglio moralas: negi Klaipėdos meno formuotojai bus nusprendę po šių kvotų priedanga svarstyti tankų „Abrams” ar „Leopard” tiekimo Ukrainai klausimus, kad šiam svarstymui suteikiamas valstybės paslaptims prilygintinas statusas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.

 

 


  2023-02-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt