P0

Spyglys

Sauliau, ar pabusi?* (4)

Spyglys
2023-02-02


Spyglys daro prielaidą, kad budinti neva tai užmigusią Klaipėdą pasišovęs mūsų miestelio liberalų vadas Saulius Budinas pats yra užmigęs giliu miegu.

Nes kaip gi galima paaiškinti faktą, jog Antikorupcijai vadovaujantis garsiausias pastarojo meto budintojas nuo pat 2022-ųjų rugsėjo vidurio nesušaukia šios komisijos posėdžio, kuriame būtų svarstomas jis pats (tiksliau aplinkybės, kaip būdamas Savivaldybės administracijos direktoriumi jis su išskirtinio namo savininku pasirašė labai jau pastarajam palankią infrastruktūros plėtros sutartį, į kurią nebuvo įtraukti detaliajame plane numatyti darbai, tarp kurių – ir nauja krepšinio aikštelė Skulptūrų parke).

Kad Saulius užmigo – nieko keisto. Negi norėsi, kad prieš pat rinkimus skeletai iš spintos imtų lįsti. Bet Spyglys niekaip neranda atsakymo į klausimą, kodėl gi miega ir pirmininko pavaduotoju, berods, esantis konservatorius Rimantas Didžiokas? Negi ir jis turi kokių nors ryšių su garsiuoju Igoriu?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-02

  4 komentarai “Sauliau, ar pabusi?*”

  1. AvatarMantai (IP: 90.131.38.118)

   Balsuoti už liberalus ir Bubiną yr tas pats kas balsuoti už Vieningą rusiją ir Putiną (Bubinas-Putinas ((chacha)) . Bet tai tik smegenų savybių reflektas ir nėra joks faking nusikaltimas.
   Nagi, korumpuoti technokratai, paramą už Dubiną aktyvuot!

   • AvatarMiestas (IP: 78.57.71.7)

    Mantui…. Tamstos nuomonė apgailėtina…. Jeigu nežinai tai geriau patylėk. Vidinės kultūros visiškai neturite tamsta.

  2. AvatarPavasario linksmybės (IP: 88.118.3.185)

   Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą…

  3. AvatarNa ką jūs :) (IP: 90.131.43.107)

   anot liberalių patryjotų ryšius su Igoriu turi ir turėjo tik Vaitkus 🙂 Patriotai nieko nežino . Nežino kas miestui direktoriavo kada buvo pasirašyta garsioji ir visus patriotus įaudrinusi sutartis 🙂 ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt