P0

Spyglys

Painioji turtų deklaracijų matematika* (1)

Spyglys
2023-02-04


O vargeli! Susiėmė galvą Spyglys, perskaitęs „Atviroje Klaipėdoje” skelbtas kandidatų į mūsų miestelio merus turto deklaracijas. Apgailėtinų skurdžių – nabagų sąrašas! Vos vienas – ir tas pats ne mūsiškis – šiaip ne taip turto suskrebeno vos už pusę lemo.

Palangos ir Klaipėdos rajonų merai, matydami tokius varganus kandidatų į didžiausio regiono miesto merus turtus, pusę dienos turėjo juoktis, už pilvų susiėmę.

Šarūno palangiškio oficialus turtelis (apie neoficialų istorija nutyli) viršija milijoną, jį su beveik 600 tūkst. eurų bando pasivyti ir Bronius gargždiškis.

Užtat neringiškis Darius, pasirodo, yra ne kažin ką bagotesnis (ir kas išdrįstų tuo abejoti?), už vargšų vargšą klaipėdiškį triūbočių!

Bet visus juos pamokyti, kaip reikia gyventi, nesumokant valstybei nė cento mokesčių, galėtų tūlas Sigitas ir jo konkurentas kovoje dėl Gargždų mero kėdės vieno UAB’o vadovas Vaclovas.

Spyglio moralas: vaikai, mokykitės matematikos, pravers, jei suaugę užsimanysit kandidatuoti į merus.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-04

  Vienas komentaras apie “Painioji turtų deklaracijų matematika*”

  1. AvatarMilijardierius (IP: 84.15.189.218)

   Tuščias, beprasmis rašinėlis. Bezdalai kažkokie.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt