P0

Koronavirusas

Sekmadienis Klaipėdoje – be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-06


Sekmadienį Lietuvoje patvirtinti 27 nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai (trys žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų susirgimų sekmadienį nebuvo.

Savaitinių atvejų skaičius šalyje paaugo 10,9 proc., Klaipėdoje – 10,5 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda nukrito dar viena pozicija ir jau yra 13-oje vietoje tarp labiausiai sergančių savivaldybių. Uostamiestyje šis rodiklis per parą nepasikeitė ir siekia 144,1 atvejo, Lietuvoje jis irgi nepasikeitė – liko 129,8 atvejo.

Blogiausią poziciją po paros pertraukos ir vėl užima Palanga (praėjusį savaitgalį buvo fiksuota analogiška situacija). Geriausiai toliau laikosi Pagėgių savivaldybė.

Sekmadienį į ligonines buvo paguldyti du šia infekcija užsikrėtę žmonės. Dabar jose iš viso gydomi 136 tokie pacientai. Šeši iš jų guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų pusė yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Šiuo metu šalyje serga 4785 asmenys – 484 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 300 iki 270.

Jau antrą parą iš eilės COVID-19 aukų išvengta. Bendras tokių netekčių skaičius siekia 9551. Iš jų 428 fiksuotos Klaipėdoje.

Sekmadienį, kaip ir šeštadienį šalyje niekas nesiskiepijo.


  2023-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt