P0

Politika

Kandidatai į Klaipėdos mero postą – LRT eteryje (5)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2023-02-15


Šią savaitę Lietuvos radijas ir televizija (LRT) pradėjo transliuoti tiesioginius didžiųjų šalies miestų kandidatų į merus debatus.

Pirmadienį savo pozicijas jau dėstė Šiaulių miesto kandidatai, antradienį – dalis kandidatų į sostinės mero postą, o trečiadienį, 18.30 val., televizijos eteryje susigrums uostamiesčio kandidatai, siekiantys Klaipėdos vadovo kėdės. Paaiškėjo, jog trečiadienį debatuose dalyvauja tik 6 kandidatai, kiti dalyvaus vasario 20 d.

Šių debatų metu kiekvienas kandidatas atsakyti į žurnalisto pateiktus klausimus turi vos minutę laiko. Be to, kandidatui suteikiama galimybė replikuoti, jei oponentas savo pasisakyme kokiu nors būdu buvo paminėjęs konkurentą ar jo atstovaujamą partiją.

Debatai TV eteryje trunka akademinę valandą, jie transliuojami ir portale lrt.lt.

Dabartinio miesto mero Vytauto Grubliausko trečiadienio darbotvarkėje nurodyta, jog jis 19 val. Žvejų rūmuose dalyvaus Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti skirtame renginyje „Oi, broli, broli”.

Iki šiol V. Grubliauskas dar nedalyvavo nė vienuose kandidatų debatuose.

INFORMACIJA

Į Klaipėdos mero postą pretenduoja: Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys parlamentaras Audrius Petrošius, Seimo narė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovė Ligita Girskienė, liberalas Saulius Budinas, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Artūras Bogdanovas, socialdemokratų kandidatas V. Grubliauskas, Tautos ir teisingumo partijos vicepirmininkas Naglis Puteikis, politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai” vadovas Arvydas Vaitkus, Lietuvos žaliųjų partijos atstovas Arvydas Ektis, „Laisvė ir teisingumas” pirmininkas, Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Laisvės partijos atstovė Birutė Andruškaitė, Darbo partijos – Giedrius Bindza.


  2023-02-15

  5 komentarai “Kandidatai į Klaipėdos mero postą – LRT eteryje”

  1. Avatarxxxx (IP: 78.61.189.176)

   tie kurie yra seimo nariai,tai ar atsisakys mandato laimėję mero rinkimus?

  2. AvatarKlaipėdietė (IP: 86.100.163.130)

     Ką Žemaitaitis čia veikia? Oportunistas visiškas. Būtų didžiausia gėda Klaipėdai jam bet kokią poziciją suteikti.

  3. Avatarmačiau,girdėjau (IP: 86.100.13.123)

   Girskienė tai kaip mokinė atrodė,bandė kandžiotis ir Vaitkui,ir petrošiui,neišėjo,labai menkos žinios,pasimetusi,nežino net elementarių faktų,gėda buvo žiūrėti,gal seniūnaite kur ir galėtų pretenduoti.Eidami į debatus ne kitus pulkite,o rodykite žinias,tikslus,ką kaip darysite ateity,kritika mums neįdomi,žinome.
   geriausiai atrodė Petrošius,Vaitkus

  4. AvatarKestas (IP: 86.100.94.49)

   Grubliauskai nejaugi neturi sazines ka su Klaipeda padarei.Miestas apleistas,jaunimas bega ,nes nera jokiu renginiu.Padarei miesta vaiduokliu.

  5. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Kandidatai traukė burtus kas laidoj dalyvaus, Grubliauskas vasario 20 d. pasisakys.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt