Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-03-02 |
Valstybės duomenų agentūros duomenimis, trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 365 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 99 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 9 – trečią. Klaipėdoje užfiksuota 12 naujų šios ligos atvejų – trys klaipėdiečiai užsikrėtė antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje ir toliau didėja – šįkart paaugo 5,2 proc., o Klaipėdoje jis toliau mažėja – per pastarąją parą sumenko 17,8 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda išlieka 18-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių –per parą šis rodiklis sumažėjo nuo 87,5 atvejo iki 86,2. Lietuvoje jis paaugo nežymiai – nuo 147,6 iki 147,8.
Ilgai buvusi autsaiderės pozicijoje, Neringa šią vietą pagaliau užleido Birštonui, o geriausiai trečia para laikosi Zarasų rajonas.
Trečiadienį į ligonines buvo paguldyta 16 koronavirusine infekcija užsikrėtusių žmonės. Iš viso dabar tokių yra 118, iš jų šeši gydomi reanimacijos skyriuose.
Šiuo metu šalyje serga 5891 žmogus – 45 daugiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 216 iki 212.
Antra parą iš eilės COVID-19 aukų išvengta, išlieka tos pačios 9589 netektys. Iš jų 429 mirtys yra fiksuotos Klaipėdoje.
Trečiadienį šalyje paskiepyti 38 žmonės, iš jų Klaipėdoje – vos du.
Parašykite komentarą