P0

Kriminalai ir nelaimės

Nepilnametis per naktį galėjo pavogti keturis automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-06


Policija pranešė, jog sulaikė 16-metį, įtariamą net keturių automobilių vagystėmis.

Prieš kovo 4-osios vidurnaktį Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta, kad iš vieno kiemo Gargžduose, Alyvų gatvėje, buvo pavogtas automobilis „Renault Trafic“. Po kurio laiko transporto priemonė buvo rasta Gargžduose, Žemaitės gatvėje.

Netrukus pareigūnams buvo pranešta apie kitos transporto priemonės vagystę irgi Gargžduose:  Klaipėdos gatvėje pasigesta automobilio „Daewoo“, kuris, kaip ir „Renault Trafic“, kieme stovėjo su salone paliktais užvedimo rakteliais. „Daewoo“ buvo rastas Gargžduose, Pušų g., prie garažų masyvo.

Tą pačią naktį Gargžduose, Alyvų gatvėje, buvo pavogtas dar vienas automobilis „Opel Zafira“, kurį pareigūnai surado Klaipėdoje, Šiaurės prospekte, prakirstomis padangomis.

Pareigūnams sekant „karštais pėdsakais“, gautas pranešimas apie dar vieną vagystę. Šiuo atveju, jau Klaipėdoje, Ažuolų gatvėje, iš kiemo pavogtas automobilis „Peugeot 307“, kurio užvedimo rakteliai taip pat buvo palikti automobilio salone. Apie 7.20 val. minėtas automobilis buvo
rastas Klaipėdoje, Kairių gatvės griovyje. Netoli įvykio vietos, pasitelkus kinologus su tarnybiniais šunimis, pareigūnai sulaikė įtariamąjį – 2007 m. gimusį vaikiną. Jis uždarytas į areštinę.


  2023-03-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt