P0

Verslas

Ministerija išdėstė, kiek tikisi dividendų iš „Klaipėdos naftos”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-09


AB „Klaipėdos nafta“ pranešė, jog gavo 72,47 proc. jos akcijų valdančios Energetikos ministerijos akcininko lūkesčių raštą.

Jame dėstoma, kad bendrovės veiklos pelningumas turi būti ne mažesnis kaip Vyriausybės nustatytas rodiklis.

„Bendrovė turi išlaikyti nuoseklų dividendų politikos vykdymą, o bendrovės mokamas dividendų lygis turi būti ne mažesnis, nei Vyriausybės nustatytas. Bendrovė vidutinio laikotarpio perspektyvoje – tarptautinės plėtros etape – turėtų planuoti ne mažesnį kaip 5 mln. eurų metinį dividendų lygį nuo 2026 metų, o ilguoju laikotarpiu – įgyvendindama Bendrovės ilgalaikę strategiją – ne mažiau kaip 12 mln. eurų metinių dividendų nuo 2030 metų. Sudarydama naftos produktų krovos sutartis su Klaipėdos naftos terminalo klientais bendrovė turi užtikrinti maksimalią naudą akcininkams. Bendrovės valdoma SGD paskirstymo stotis turi veikti pelningai”, – išdėstė ministerija.


  2023-03-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt