P0

Kriminalai ir nelaimės

Socialinės paramos centre už kurą galėjo būti „nusukta” 22 tūkst. eurų (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-14


Klaipėdos apylinkės prokuratūra pranešė, kad pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumentų klastojimo Klaipėdos miesto socialinės paramos centre.

„Atvira Klaipėda” vasario pabaigoje jau rašė, kad Klaipėdos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, vykdydama patikrinimus uostamiestyje socialines paslaugas teikiančiose savivaldybės biudžetinėse įstaigose, gavo duomenų, kad Klaipėdos miesto socialinės paramos centro tarnybiniai automobiliai galimai naudojami ne pagal teisės aktų reikalavimus.

Tuo metu įstaigos vadovė Diana Stankaitienė tvirtino, kad jos įstaiga pati aptiko tam tikrus pažeidimus. Ir esą buvo sutarta nesiimti veiksmų, kol nepasibaigė rinkimai, nes viena iš įstaigos darbuotojų kandidatuoja į miesto Tarybą.

„Šiuo metu turimi duomenys leidžia įtarti, jog 4 iš 5 įstaigai priklausančių automobilių kelionės lapuose buvo galimai įrašyti neteisingi automobilių spidometrų rodmenis, kaip įtariama, siekiant pasisavinti įstaigos lėšas, skirtas degalų įsigijimui. Skaičiuojama, kad įstaigai tokiu būdu galėjo būti padaryta daugiau nei 22 tūkst. eurų turtinė žala”, – rašoma prokuratūros pranešime.


  2023-03-14

  2 komentarai “Socialinės paramos centre už kurą galėjo būti „nusukta” 22 tūkst. eurų”

  1. AvatarSkaitytoja (IP: 77.79.55.70)

   Ko tam Michailui užkliuvo ta Diana Stankaitienė,ot geradaris žodžių trūksta,o kolektyvas ten šaunus ,nereik drabstyt purvais.

   • AvatarSkaitytoja (IP: 77.79.55.70)

    Kad toks Dievas Ra yra,visiems padeda tegu įsidarbina i soc paramos centrą daug tokių vienišų apleistų senukų yra,išvalys butą,sutvarkys viską.O kodėl jisai i savivaldybę nesikreipia,i merą naują išrinktą,i drabsto purvais p.Diana.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt