P0

Koronavirusas

COVID-19: Klaipėdoje – identiškas susirgimų skaičius kaip ir pirmadienį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-15


Valstybės duomenų agentūros duomenimis, antradienį Lietuvoje patvirtinti 394 nauji COVID-19 atvejai (121 žmogus užsikrėtė antrą kartą, 17 – trečią). Klaipėdoje kaip ir pirmadienį fiksuoti 8 nauji susirgimai (du žmonės užsikrėtė antrą kartą).

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 4,2 proc., Klaipėdoje – net 43,5 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda išlieka 5-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių, nors per parą uostamiestyje šis rodiklis padidėjo nuo 59,9 iki 62,5 atvejų. Lietuvoje jis paaugo nuo 158 iki 158,9 atvejų.

Geriausiai ir toliau laikosi Akmenės rajonas, po jos antra yra Kretingos rajono savivaldybė, o blogiausia padėtis išlieka Birštono savivaldybėje.

Antradienį į ligonines paguldyta 13 šia infekcija užsikrėtusių asmenų. Dabar iš viso ligoninėse gydomi 125 tokie pacientai, iš kurių 5 guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų du yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Šiuo metu šalyje serga 6245 žmonės – 81 daugiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padaugėjo nuo 138 iki 142.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, o bendras netekčių skaičius patikslinus duomenis sumažėjo vienu atveju ir dabar siekia 9605. Iš jų 429 mirtys yra fiksuotos Klaipėdoje.

Antradienį šalyje paskiepijo 27 žmonės (pirmą kartą skiepijosi penki, antrą – 13, trečią kartą – devyni). Klaipėdoje besiskiepijusiųjų nebuvo.


  2023-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt