P0

Transportas

Dviračių takų jungtims – daugiau nei pusė milijono (2)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-03-16


Klaipėdos savivaldybė planuoja, kad jau šiemet bus tiesiamas naujas pėsčiųjų bei dviračių takas Klaipėdoje, sujungsiantis Baltijos prospektą ir Dubysos gatvę. Be to, bus įgyvendinti dar keli tokios infrastruktūros jungčių projektai.

Operatyviai nutiestoje dviračių tako atkarpoje tarp Sąjūdžio parko ir Smiltelės g. darbai dar nebaigti. Palmiros Mart nuotr.

Darbai numatyti Baltijos prospekto atkarpoje nuo 8A iki 8C sklypų bei Baltijos prospekto atkarpoje, nuo 45 iki 51A sklypų.

Dubysos gatvėje numatyta tiesti atkarpą nuo 31A iki 37C sklypų. Šilutės plente –  nuo 26 numeriu pažymėto objekto iki geležinkelio pervažos. Be to, bus tiesiama pėsčiųjų ir dviračių takų jungtis nuo Liubeko gatvės 13 namo iki Sąjūdžio parko.  

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia, kad šiems darbams yra apsirengusi maksimaliai skirti iki 530 tūkst. eurų. Pėsčiųjų ir dviračių jungtis suremontuoti ar nutiesti būsimasis rangovas turėtų per 10 mėnesių nuo sutarties pasirašymo ir įsigaliojimo.


  2023-03-16

  2 komentarai “Dviračių takų jungtims – daugiau nei pusė milijono”

  1. AvatarŽmogus (IP: 90.131.33.67)

   Labai gerai. Tik netrinkelėmis… asfaltuoti takai turi but visi,kad butu patogu ir malonu naudoti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt