P0

Spyglys

Profesorius pasiuntė Arvydą prieš pat rinkimus nachren* (21)

Spyglys
2023-03-16


Spyglys turi konstatuoti, kad po pirmojo rinkimų turo kažkaip labai jau nesiseka favoritu laikomam Arvydui Vaitkui su tiesioginėmis transliacijomis.

Tai ruzzijos vėliava ant pat galvos išdygsta, tai bendražygis profesorius Andziulis ima aiškinti, kad Arvydui tapus merus ateis pas jį tvarkyti kažkokio Tomelio reikalus. Nachern, atidirbt gi reikia.

Kad nebūtų daugiau čia jokių nereikalingų interpretacijų Spyglys pateikia video medžiagą iš ketvirtadienio mūsų miestelio Tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio. Tą, kurią greitai savivaldybininkai nukirpo, na bet ne taip greitai, kad Spyglys nespėtų įsirašyti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-03-16

  21 komentarai “Profesorius pasiuntė Arvydą prieš pat rinkimus nachren*”

  1. Avatar??? (IP: 86.100.89.120)

   Man niekad tas profesorius įspūdžio nedarė, bet šiuop atveju nesupratau ko jis nori, sekso ar pyrago. Tikriausiai pyrago, ko daugiasu tokiame amžiuje galima norėti…

  2. AvatarKlaipėdietē Danutė (IP: 84.15.181.209)

   Man įdomu, kuo įtinka Petrošius klaipėdiečiams? Šėdi Seime kelintus metus, o ką gero padarė Klaipėdai ir klapėdiečiams? Nauda tokia, kad pirmasis savo nuotraukas gatvėse išsikabino ir dar kokiu tiražu. O dabar ruošiasi ant dviejų kėdžių sėdėti- atseit, ir Seime dirbs ir pas mus važinės, o už kieno pinigus? Prisiekdamas Seime sakė, kad dirbs Lietuvos labui. Tik gražiai pakalbėti per televiziją moka, prižadėti kalnus darbų .=

  3. AvatarElena (IP: 88.118.11.180)

   Akivaizdžios korupcijos apraiškos, ką STT veikia?

  4. AvatarAlgis (IP: 86.100.94.49)

   Vaitkus,tai viso uosto statytinis .Duokite jaunimuo pavaduovauti Klaipedai.Tikrai uz grubliauska blogiau nebus

   • AvatarRimas (IP: 78.28.226.154)

    Nu jau tik ne konservatorius ,liberalai jau pilnai pasirode kas jie istokro yra, konservatoriai jau matosi kaip Lietuva nustekeno,pedofilijos skandalas ,baisu, ne ne tik ne anukelio ir senelio partijai

   • AvatarAnonimas (IP: 84.15.180.197)

    Konservui,,,negalima nieko duoti

   • Avatar... (IP: 78.58.46.227)

    Jaunimo šaikos vadovavimą jau matome.

  5. AvatarAtviras (IP: 86.100.26.45)

   Klaipėda, gaila kad tu priimi visus rusus narkomanus, bėgančius iš Vilniaus į Klaipėdą, rusišką miestą. Visokias mariačkas, kurios niekada nebalsuos už konservatorius. Kuo žemesnis žmogaus išsilavinimas, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus prorusiškas. Šiuo atveju provaitkiškas.

  6. AvatarGėdai (IP: 81.7.89.49)

   Jeigu nežinote,kad Andziulis yra A.Vaitkaus komandos narys ir vėl nesėkmingai su juo kandidatavo, tai paaiškinu.
   Dar rinkimų nelaimėjo ,o jau suks projektėlius.Korupcija visa apimtimi.

   • AvatarGėda (IP: 78.57.250.51)

    Žinau… bet universtiteto studijų kokybei tai pliuso neprideda vis tiek, juk šis žmogus ten dirbo ar tebedirba. Ir iš pasisakymo galima matyti, kad nėra viskas gerai su juo, su sveikata ir pan. Man atrodo, jei ir toliau rektorius labiau užsiims politika, o ne ieškos kelių, kaip pagerinti studijų kokybę, pagaliau pritraukti gabius dėstytojus, žlugs ta įstaiga. Pasižiūrėjau statistiką. Truputį daugiau nei 2000 studentų ir 832 darbuotojai. Greit matyt bus kiekvienam darbuotojui po studentą – asmeninis ugdymas 🙂

   • AvatarArūnas (IP: 78.56.191.117)

    Gerb. Śnekėjau apie skaudulį, kurį patiria atskirties žmonės. Pasaulyje jų īveiklinimui kuriamos taip vadinamos “Socialinės dirbtuvės”. Tokias turi net Liepoja. Su Tomu parengėme projektą (ES finansavimas), bet savivaldybėje vis neapsisprendžiama (jos dalyvavimas). Tiku, kad Vaitkus atëjes į meriją tokių klausimų nevilkins.

  7. AvatarGėda (IP: 188.69.87.69)

   Man tai gėda, kad KU, kuriam vadovauja rektorius – konservatorių vedlys rinkimuose, dirbo/dirba va profesoriai… Juk akivaizdu, kad ne viskas gerai. Nereikia po to stebėtis, kad studentai čia nelinkę mokytis į KU važiuot, o mūsų jaunimas bėga į Vilnių ar Kauną. Saldžios savivaldybės reklamos nepadės, svarbiausia yra studijų kokybė. O ji, deja… net neverta kritikos. Dabar tėvai gąsdina vaikus: nesimokyk, galėsi stot į KU. Iki ko nusirito…

   • AvatarAuditorius (IP: 90.131.40.246)

    Jei nesimokys tai ir KU nepriims. Universitetuose yra vieninga kartelę.

  8. AvatarAnatolijui (IP: 95.215.143.16)

   Kai nepatinka, išjungi ir viskas. Turbūt, kažkas asmeniško.

  9. AvatarNojus (IP: 78.56.19.8)

   Man stebint kartkartėm komitetų posėdžius virtualiai, vis pagalvodavau, ką tas “profesorius” ten veikia. Silpnaprotystė akivaizdi, senatvinė demencija, be jokio noro įžeisti. Nežinau už ką jis profesorius, dabar vaizdas graudus.

   • AvatarArūnas (IP: 78.56.191.117)

    Gerb. Nojau, paskaitytumėte ResearchGate, ten skelbiama, kad šiandien vis dar mano mokslinius straipsnius skaito tūkstančiai pasaulio mokslininkų ir ženklią dalį iš jų cituoja, kaip itin svarbius jų tyrimams. Vis dar kuriu miestui aktualius (ES finansuojamus) soc. projektus, kurių laukia seneliai ir neįgalieji. O Jūs…..!?

  10. AvatarPagal Video (IP: 88.119.41.104)

   Tai ten ryškiai każkokie tai nešvarus dalykai vyksta..

   • AvatarPritariu (IP: 84.15.191.244)

    Pritariu, jog Vaitkus atidirbinės už balsus. Tą patvirtina ir tas pokalbis. Petrošius nors nesugadintas….

  11. AvatarJonas (IP: 78.63.24.119)

   ir taip ir anaip klausau ir bandau suprasti apie ką įrašas – labiausiai tikėtina, kad jis apie nieką – koks čia gali būti kriminalas? Natūralu, kad kažkokių darbų gali būti – stebėti ar kažką padėti – natūralu. Pirmas klausimas kas gero gyvenime, tai neatrodo, kad kažką intensyviai su Tomeliu suka. Kitas dalykas, Vaitkus tik tarp kitko įšoko į kontekstą, kad turbūt negali su Tomeliu susitikti pirmadienį, o geriau antradienį. Ar bent klausėt to žmogelio, ką jis ten kalbėjo? Turbūt nelabai jums įdomu, nes nepasitarnautų jūsų šito posto pagrindiniam tikslui, ar ne?

   • AvatarAnatolijus (IP: 84.15.186.67)

    Atvira klaipėda virto į kažkokią kloaką. Išmatų duobė ir tiek.

   • Avatar??? (IP: 86.100.89.120)

    Kažkoks kvailas brėdas, nieko nesupratau, ko čia siekiama, meilės ar pyrago?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt