P0

Svarbu, Transportas

Sadistiškai pasielgusius vairuotojus baus finansiškai (atnaujinta) (68)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2023-03-16


Klaipėdietis Martynas trečiadienio rytą „Atvira Klaipėdai” atsiuntė laišką, kuriame dėstė apie sunkiai suvokiamą vieno 9-ojo maršruto vairuotojo elgesį. Už viešojo transporto organizavimą atsakingos VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) specialistai, peržiūrėję vaizdo kamerų įrašą, sutiko, jog tiesos tokiame pranešime yra.

Tuo metu bendrovės „Gintarinis vairas” vadovas teigia sulaukęs vairuotojo paaiškino, kad viskas nutiko netyčia.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Autobuso (Nr. 9) vairuotojas kurio numeris 8001 valstybinis numeris MFZ 962 , vairuotojas elgiasi neadekvačiai. 2023 m. kovo 15 dieną 7.50 val. „Baseino“, vairuotojas tyčia prispaudė ukrainietės mergaitės (maždaug 8 m.) ranką, bandžiusią įlipti į autobusą per galines duris. Vairuotojas net ir matydamas situaciją ėmė važiuoti su prispausta mergaite. Vairuotojas pats pripažino, kad matė, jog yra prispausta mergaitė, tačiau moralizavo, „kad nėra ko lipti per galines duris“. Stebint vairuotojo veiksmus yra akivaizdu, kad vairuotojas taip elgiasi tyčia, norėdamas pamokyti visus, kurie bando įlipti per galines duris. Kiekvienoje stotelėje vairuotojas sustodavo stotelės priekyje, taip kad visi laukiantys keleiviai atsidurtų prie galinių durų, o tada galėtų juos „traiškyti“ durimis. Tai kartojosi kiekvienoje stotelėje. Dar vienas „laimikis“ vairuotojui pakliuvo „Lakštučių“ stotelėje, kur ir dar kartą buvo prispausta ukrainietė, tik šį kartą moteris bandanti įlipti per galines duris – vėlgi dėl to, kad vairuotojas tyčia taip sustoja stotelėje. Išlipančių keleivių šioje stotelėje net ir nebuvo, tačiau vairuotojas tyčia atidarė duris tam, kad galėtų prispausti įlipantį keleivį (stotelėje laukė tik vienas minėtas asmuo). Suprantu, kad yra taisyklės naudojantis viešuoju transportu ir yra privaloma lipti per priekines duris, tačiau taip „auklėti” keleivius yra visiškai neadekvatu”, – rašė klaipėdietis, savo laišką padubliavęs ir transportininkams.

Laikinasis KKT vadovas Andrius Samuilovas teigė, jog operatyviai peržiūrėjus autobuso vaizdo kamerų užfiksuotą video medžiagą matyti, kad Vitės stotelėje iš minėto autobuso tuo metu išlipo kelios dešimtys vaikų. Kai kurie autobuso laukę keleiviai lipo per priekines duris, spėjo atsisėsti, o kitos keleivės vis laukė, kol galės patekti per galines. O kitu atveju matyti, kad mergina net neketino eiti prie priekinių durų.

„Bet kokiu atveju toks vairuotojo elgesys yra visiškai netoleruotinas. Už tai pritaikysime ekonominę sankciją – nebus sumokėta už atliktą reisą”, – sakė A. Samuilovas.

Tuo metu „Gintarinio vairo” vadovas Raimondas Žeimys teigė gavęs laišką irgi operatyviai susisiekęs su minėtu vairuotoju. Pastarasis esą tikino, kad visas įvyko netyčia, jis neva nematęs.

„Jei būtų suaugusiojo žmogaus ranka durys iškart pačios būtų atsidariusios atgal. Vairuotojas išgyvena dėl to, kad taip nutiko”, – teigė R. Žeimys ir tikino, kad šis vairuotojas nėra piktybiškas, neturi nuobaudų.

KKT su „Gintariniu vairu” ir kitais dviem vežėjais, teikiančiais mieste paslaugas didžiaisiais autobusais, sutartis po konkurso buvo pasirašęs 2015-2022 metų laikotarpiui, tačiau baigiantis šiam terminui buvo nuspręsta pasinaudoti galimybe pratęsti sutartis iki 2025 metų, nes vežėjai savo parką buvo atnaujinę netgi daugiau nei reikalauta, jie nekėlė pretenzijų dėl per pandemiją daugiau nei leistina sutartimis „nukirptų” ridų ir kt.

Tad naujos kokybės ir naujų vežėjų miestiečiai gali tikėtis tik po šiek tiek daugiau nei pusantrų metų.

Transporto straipsnių vidus kompas

ATNAUJINTA. Jau pasirodžius šiai publikacijai, ketvirtadienio rytą su „Atvira Klaipėda” savo laišku KKT pasidalino ir klaipėdietis Petras.

„2023-03-14 maždaug 16.02 val. skubėjau į 14 maršruto autobusą Bibliotekos stotelėje (važiuoti į Klipščių pusę). Kadangi iki autobuso bėgau, taigi ir likau paskutinis į autobusą lipantis žmogus. Tačiau vairuotojui manęs laukti nereikėjo, nes prieš mane dar tebelipo kiti žmonės. Ir jau lipant pro priekines autobuso duris, vairuotojas man palei nosį uždarė duris. Mano ranka buvo prispausta autobuso durų. Nežinau, kas atidarė duris, ar jos atsidarė automatiškai ar vairuotojas, bet, pagaliau įlipus, vairuotojas piktai pradėjo rėkti ant manęs: „Tu čia nemandravosi”, „Kitą kartą neįlipsi” ir panašiai. Noriu pasiteirauti, kodėl buvo taip pasielgta mano atžvilgiu? Kokią teisę turi vairuotojas taip elgtis su keleiviais? Negana to, kad buvau iškoneveiktas ir apšauktas, buvo ir fizinis kontaktas”, – rašė klaipėdietis.

14-uoju maršrutu keleivius irgi veža bendrovė „Gintarinis vairas”.

A. Samuilovas patvirtino, kad ir šiuo atveju keleivio skundas yra pagrįstas. Dėl šio incidento irgi priimtas analogiškas sprendimas taikyti finansinę sankciją.


  2023-03-16

  68 komentarai “Sadistiškai pasielgusius vairuotojus baus finansiškai (atnaujinta)”

  1. AvatarArvydas (IP: 86.38.230.199)

   Nezinau. Teko vaziuoti 18.Greit ir gerai. Linkejimai is Siauliu

  2. AvatarMeta (IP: 78.63.43.222)

   Paziurekit kokio amziaus vairuotojai dirba?kai esi netoli 70,gal jau laikas ilsetis,dabar vieni nervu kamuoliai ,nei paklausi,nei paaiskins zmoniskai senam zmogui,baisu,bilietu zymejimas kiekvieno reikalas,juk tam yra kontrole.Kiek yra tokiu kurie dar neprabilo apie tokia kelione su didele nepagarba keleiviui ypac gintarinis vairas

   • AvatarElvyra (IP: 78.60.155.182)

    Aciu dievui pakliuvo paskaityt straipsnis . Tikrai nezinojau per prieki ilipti.iki siol marsrutiniu bijojau vaziuot nes nesugebu isstovet iki kol atsizymi ir atsisedi . Vokietijoj islipi per kurias nori ir ilipi per kurias nori jei reikia pirkt bilieta per prieki ilipi vairuotojai keliais zodziais bando rusiskai aptarnaut kai pamato uzsienietis su sypsena mandagiai jokiu problemu

  3. AvatarEmilija (IP: 88.119.49.144)

   Taip vairuotojai lekia kaip išprotėje nespėji atsižymėti o ką kalbėti apie atsisėdimą jai yra vietos tai gerai sėdi tie patys ukrainiečiai su van.ikais žviegia ant viso autobuso ir dar jiems nemokamai o savi galim sprandą nusisukti

  4. AvatarAnonimas (IP: 84.15.185.235)

   O, kur parašyta, kad ji ukrainiete?!
   Ant kaktos ar plakatą turėjo?!
   Čia galėjo būti ir vaikas, ir suaugęs žmogus, ir klaipėdietis!
   Visi mes žmonės!

  5. AvatarDejas (IP: 158.248.76.120)

   Jeigu laukiniai lipa kur papuola,jiems visokių privilegijų reikia tai palaikau vairuotoją,visus tuos tokius laukinius ne tik ,kad rankas ,bet ir kojas prispaudus pratemti asfaltu,kad kitą kartą nebūtų minčiu,o kas liečia amžiu tai tėvai turi atsakyti iž nepilnamečius ir jei jie taip auklėja savo atžalas tai nereikia čia kaltinti vairuotuojo

   • Avatar>dejas (IP: 88.118.202.139)

    Esi veilokas sėdintis norguose ir darinėjantis silkes. Būk tyliai nuli.

   • AvatarBaudėja (IP: 77.79.44.35)

    Dejas, sakyk kur gyveni. Sulaužysiu tavo buka sovietišką galvą. Jei jau dalbajobas ir atmata esi tai suspardysiu kaip obuoli. Nes tu degradaves proto invalidas

   • AvatarT (IP: 86.100.133.193)
  6. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Prieš kelias savaitės buvo Švedijoje (Stokholme , Goteborge) ir teko važinėtis viešojo transporto. Keleiviai į autobusus ten įlaipinami taip pat per priekines duris. Tačiau esminis skirtumas yra tas, kad bilietų atžymėjimo komposteris yra priešais vairuotoją ir šis kontroliuoja įlipimą su bilietais. Tokiu būdu autobusas pradeda važiuoti tik po to, kai keleiviai atsižymi savo bilietus. Autobusai važiuoja pagal grafiką ir saugiai, t.y. nelaksto, nedaro staigių manevrų ir pavojingai nestabdo. Efektyvu, saugu, protinga. Tuo tarpu Klaipėdos autobusuose viskas iškreiptai: įeinama taip pat per priekį, tačiau vairuotojas iš esmės nekontroliuoja bilietų atsižymėjimo, nes komposteris yra toli jam už nugaros; autobusas pradeda važiuoti keleiviams nespėjus atsižymėti bilietus; autobusai vairuojami klaikiai ir nesaugiai keleiviams. Taip kyla klausimas kam reikalinga autobusuose krūva komposterių, jeigu įleidžiama pro priekines duris. Panašu į išlaidavimą.

  7. AvatarVilniaus autobusai (IP: 87.247.109.119)

   Jei yra kaimo tvarka lipti per priekines duris tai ir važiuokite kaip kaime. Laukite, kol visi susimokėdami grynais sulips, susės ir tik tada važiuojam.
   Kaune tos pačios problemos.

  8. AvatarAuditorius (IP: 90.131.40.193)

   Jei tvarka lipti per priekinis durys butų veiksminga kam reikia tiek kontrolierių, kurie net jūros šventes metu dirba.

  9. AvatarKeleivis (IP: 90.131.43.234)

   Morališkai pasenusi tvarka lipti per priekines duris.

   • Avatarmanau (IP: 46.114.7.48)

    tvarka gera, yra kontrole, kas lipa i autobusa, prideda drausmes.

  10. AvatarKlaipėdietė (IP: 31.182.2.4)

   Manau, kad patys vairuotojai nori būti kultūringai aptarnauti ir prekybos centruose, ir gydymo įstaigose, ir gyventi nori ne kreivai sumūrytame name, nes kažkas nespėja pagal grafiką…Koks gali būti atlaidumas už aplaidų darbo atlikimą, reikia bausti finansiškai, jei kitos priemonės nepadeda, labai gaila, kad tokia kultūra.

  11. AvatarKeleive (IP: 85.232.129.80)

   Dažnai važinėjame šiuo ( maršrutu, vasarą ypač.sodan) Negalečiau pareikšti jokių pretenzijų vairuotojams. Netgi palaukia bėgantiem. Tenka matyti kaip žioplinėja ilipe ,ima ieškti rankinėje bilietų, krenta. Vairutojai neprivalo ganyti , vairuotojai vairuoja, eismas sudėtingas.O tvarka turi būti, jokiu būdu ne per užpakaines ilipti.Mokyklose turi tiems ukrainiečiam išaiškinti, kad tokia tvarka pas mus.

  12. AvatarUžuojauta (IP: 195.182.68.125)

   Visi mes nervuoti, irzlūs, nemandagūs. Vairuotojams yra duotos aiškios instrukcijos tiek grafiko, tiek keleivių laipinimo atžvilgiu. Pats važiavau 9 maršruto autobusu ir kelionės metu atsirado net 3 keleiviai, kurie provokavo savo elgesiu vairuotoją (lipo ne pro tas durys ir dar siuntinėjo ant 3 raidžių). Žmogui, kuris visą dieną sukioja vairą sėdėdamas toks elgesys erzina. Nenuostabu, kad ir jiems nelaiko nervai. Ir jie nėra kažkokie antžmogiai. Visi mes drėbti iš to pačio molio, tik dėl vienų elgesio kenčia kiti niekuo dėti žmonės.

  13. AvatarNija (IP: 88.119.39.180)

   Reikėtų kai kuriems vairuotojams praeiti kursus, yra nemažai tokių, kurie pradeda važiuoti arba sustoja stotelėse taip, kad reikia laikytis ne tik rankomis, bet ir kojomis.

  14. AvatarJonas (IP: 86.100.109.13)

   Buvo dažytos vietos laukti autobuso, sustot vairuotojams, nebegalioja?

  15. AvatarKlaipėdietė (IP: 86.38.75.102)

   Man tai keistas zmoniu pasipiktinimas vairuotojo skubejimu ir aiskinimas, kad veza kaip malkas ir skuba. Nejau geriau 10 min laukti kol slankios kazkas po autobusa ir susiras “gera vietele” atsiseti ir tik tada pradeti vaziuoti? Vairuotojai skuba nes turi grafikus kuriu reikia laikytis, nes mes planuojam savo keliones laika, skubam i darbus ir panasiai! Skuskites kai nuo vieno Klaipedos galo iki kito vaziuojat valanda, nes koks mėmė sneka telefonu ar miega uz vairo. Ir daznai kalti patys keleiviai, kurie isivaizduoja visateisiai.

   • AvatarKlaipediete (IP: 86.100.163.219)

    Znoniu nemato, mums, lipancioms su vaikisku vezimeliu, buvo suspaustas vezimelis per pati vyduri… 🤯 Matyt, ir jo vairuotojas nemate.

  16. AvatarKlaikus vezejas (IP: 78.57.224.36)

   As nelekdziu vaikams su 9 vaziuot, pats baisiaisias marstrutas, chamai vairuotojai, staigiai stabdo, nelaukia kol atsises, kelios pazistamos griuvo, traumos!

   • Avatar (IP: 86.100.14.152)

    Keleiviai irgi turi laikytis taisyklių, tai ar sunku įlipti per priekines duris.
    Arba skundžiasi nugriūna autobuse, vairuotojas tavęs nelaikys už rankos tam ir yra kur įsikibti, nereikia žiopsoti, pats turi saugotis, vairuotojas turi į kelią žiūrėti, gal pradėkim pagarbiau vertintį sunkų ir atsakingą vairuotojo darbą.
    Mes keleiviai būkime atlaidesni.

  17. AvatarZita (IP: 84.32.205.220)

   Aš važiuoju kasdien 9maršrutu, tikrai baisūs tie vairuotojai, be kultūros.Ir aplamai autobusai smirda,sėdynės baisios,net atsisėsti baisu.Esu ne kartą mačiusi benamius važiuojant,tada net bjauru būti autobuse,smarvė baisi,ir vairuotojui viskas gerai.Tikrai kažką reikia daryti su tokiais vairuotojais.

  18. AvatarŽmogus (IP: 90.131.33.67)

   Debilas kažkoks. Kaip jis sveikatos patikra praėjo? Neadekvatus. Kokios baudos dar, mes lauk tokius ir dar yraša palikt,kad elgesi neadakvačiai,kad kiti dardaviai žinotu

  19. Avatarsportininkų gyventoja (IP: 195.182.76.3)

   Tikrai pastebiu, kad vairuotojai tyčia pravažiuoja labai toli nuo sustojimo vietos ir atidaro tik galines (vidurines) duris, gal jiems šalta. Kai demonstratyviai ateini prie priekinių durų, būna labai nepatenkinti. Tai nebežinosi kaip elgtis , pro kur įleis. Ir žmonės braunasi per galines, net neleisdami įlipti.
   Vienu metu tikrai buvo tvarka, reikėtų dar kartą visiems laikytis taisyklių, ir vairuotojams ir keleiviams.

  20. AvatarKlaipėdietė (IP: 84.15.185.106)

   O neturėtu buti kvieciama policija ?Jug prispaudė mazametei ranka ir turėtu jei tėvai nesutinka atleisti skirama bauda.

  21. AvatarVairuotojų (IP: 86.100.137.239)

   chamizmas Klaipėdoje jau tapo legenda, atrodo, kad specialiai įdarbina įvairaus raugo budulius

  22. AvatarLijana (IP: 81.29.29.26)

   Teko ir man būti įvairiose nemaloniose situacijose, tačiau dabar noriu PADĖKOTI 11 ir 12 maršrutų vairuotojams, sustoja tiesiai man prieš nosį. AČIŪ.
   Prašyčiau jiems pakelti koeficientą

  23. AvatarJo (IP: 88.119.136.56)

   Serga keleivinis transportas Klaipėdoje, serga, užsisvajojo su savo BRT, o paparastą keleivį pamiršo…

  24. Avatarskaitytojas (IP: 86.100.13.123)

   Tokius bekultūrius reikia mest iš darbo,o ne neišmokėti už reisą.Juokingos nuobaudos, todėl jie ir siautėja. pavyzdžių galėtume prirašyti aibes, aišku, ne tokių žiaurių, kaip su mergaite, bet kultūros jokios jie netoleruoja, elgiasi kaip ponų ponai. ką jie čia vaidina?

   • AvatarAnonimas (IP: 78.60.156.36)

    Visu pirma patys būkim kulturingi,neskubėkime metyti is darbo zmoniu nes ir taip nera kas dirbtu toki nelengva darba. O kulturos truksta daugiausia keleiviams o ne vairuotojams kurie istisas dienas sysiduria su viskuom nepatenkintais keliaiviais. Ir tikrai mum,keliaiviam manau neturetu buti sunku laikytis tu taisykliu kad ilipti per priekinias autobuso duris o is jo per galines .

  25. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Klaipėdos viešojo transporto autobusų vairuotojus galima pavadinti vienu žodžiu – CHAMAI. Samuilovui reikėtų ne kabinete pagal atskirus skundus vaizdo įrašus peržiūrinėti, o sėsti į autobusus ir vykdyti periodinius slaptus keleivių aptarnavimo kokybės patikrinimus. Beje, KKT tinklalapyje informacijos šiuo klausimu taip ir neradau,kas reikštų, kad KKT nėra nustačiusi tokios tvarkos ir sistemiškai šiuo klausimu nedirba. Todėl vairuotojai kaip išprotėję (lenktyniaudami su lengvaisiais automobiliais) keleivius veža lyg malkas, t.y. nesaugiai su pavojumi šiems būti sužalotiems, greičio akceleratorių iki dugno spaudžia keleiviams nespėjus pasižymėti bilietų , Kaip galima suprasti “stop” mygtukai yra reikalingi tam, kad keleivis įspėtų vairuotoją apie išlipimą , o šiam sustojus, galėtų saugiai pakilti nuo sėdynės ir išlipti. Realybėje yra taip, kad tokiais atvejais vairuotojai pravažiuoja stotelę nesustodami. Todėl keleiviai yra priversti svirduliuodami į šonus kratomi link durų eiti lyg boliduose važiuodami, ir abiem rankomis stipriai kabintis į turėklus , nes kitaip būsi traumuotas vairuotojui staigia stabdant. Žodžiu, KkT galbūt pirmiau reikėtų nusileisti iš dangaus ir užsiimti/susitvarkyti žemiškais kasdieniais reikalais , o ne strateginėmis svajomis fantazuojant apie kokius BRT ar tramvajus.

  26. AvatarKlaipėda (IP: 85.232.159.49)

   9 autobusų airuotojai, jeigu i žmonės stovi arčiau priekinių durų, atidaro vidurines, jei stovi prie vidurinių durų, atidaro priekines. Arba nuvažiuoja toliau į priekį. Jiems smagu, kai žmonės bėga. Nuvažiavimas tolokai į priekį budingas ir kitiems autobusams. Atrodo, kad vairuotojai nekenčia keleivių.

   • AvatarLija (IP: 81.29.29.26)

    Atsakant vairuotojui į jo elgesį, iki priekinių durų eikit ramiai ir lėtai, tegu laukia

  27. AvatarIeva (IP: 188.69.39.186)

   Klaipėdoje pastebiu daug neadekvačiai besielgiančių autobusų vairuotojų. Ypač gaila dviratininkų, kurie važiuoja jiems kirta dalimi, atbrėžta linija, o autobusų vairuotojai juos specialiai spaudžia prie šaligatvio.

   • Avatarse (IP: 78.57.211.224)

    Tikra teisybė. Kažkada Manto/Daukanto g. sankryžoje turėjau tokį nuotykį. Prieš pat sankryžą (degant raudonam švesoforo signalui) ilgasis autobusas mane lenkė ir nebaigęs lenkimo įstrižai sustojo mano važiuotoje juostoje. Matydamas kaip šonu artėja autobusas spausdamas ir blokuodamas mane vos spėjau iššokti su dviračiu ant šaligatvio. Jei to nebūčiau padaręs, tuomet greičiausiai būtų buvę liūdnų pasekmių. Reikėjo skųsti KTT ir kreiptis į policiją dėl tokio pavojingo ir chuliganiško vairuotojo elgesio. Tiek autobuso, tiek šviesoforo vaizdo registratoriai tai fiksavo. Ketinau tai daryti rytojaus dieną, tačiau reikalai užgožė tą klausimą, taip ir palikau nebaigtą.

  28. AvatarJonas vairuotojas (IP: 90.131.39.58)

   Jeigu atliginimss butu orus tai ir vairuotojai butu kaip šilkinei

   • AvatarLija (IP: 81.29.29.26)

    Tai Lietuvoj atlyginimai daugeliui yra ne orūs, tai visi dėl to vienas kitam būkime žvėrys???

   • AvatarJonai, (IP: 86.100.137.239)

    tai savo jausmus demonstruok savo viršininkui, o ne keleiviams

   • Avatarse (IP: 78.57.211.224)

    galbūt ne atlyginime esmė, o sužalotoje psichikoje ir pasaulėžiūroje. Siūlai keleiviams pirkti vairuotojų pietums sumuštinius ir coca-colos arba už juos eiti pas darbdavį reikalauti mokėti didesnį atlyginimą?

   • AvatarJonui vairuotojui (IP: 83.171.17.90)

    Suskaičiuok klaidas savo nerišliame sakinyje ir suprasi, kad ir minimali alga tau per gerai

  29. AvatarPagalbos linija (IP: 83.179.101.166)

   Gerb.pakeleiviai tikrai nekartą teko susidurti akivaizdžiomis situacijomis . Deja visi kaip vandens prisisėmę , tai manęs neliečia ar čia jau žiaurumas tarpusavyje pasireiškiantis…Taip būna net labai nukentėjusių žmonių , tai čia net rašyt apie pasekmes baisu . Ar aš galėčiau
   aprašyt kada moteriai pervažiuotos kojos ir nėra patrauktas vairuotojas į baudžiamą atsakomybę jokią …Tai apie ką mes??

  30. AvatarKlaipėdos svečias (IP: 78.57.205.194)

   Plačios autobusų durys yra skirtos ne tik išlipti greičiau ir patogiau, bet ir įlipti. “Zuikius” gaudyti reikalingos kitos priemonės. O dabar galiojanti tvarka teikia žmonėms nepatogumus, tarybiniai metais priekinės duris buvo skirtos išlipimui. Iš kitos šalies atvykusiam žmogui, kurioje galioja kitokia tvarka, toks nepagarbus pristatymas mūsų šalies neprideda garbės. Juk yra įrašai, perspėjimai, visą tai galima padaryti, kad būtų mažiau nesusipratimų. O tokį vairuotoją reikėtų atleisti.

  31. AvatarAnonimas (IP: 84.15.183.154)

   Svarbu akcentuoti kad ukrainietei mergaitei o jei butu lietuvaite tai ka butu vysiems dzin🤔

   • AvatarPatriotas (IP: 90.131.46.31)

    Lietuvei butu taip nenutike xD del to ir akcentavo

  32. AvatarSimona (IP: 78.57.247.9)

   Tai tikrai nera netyčia 😡. Nuo šio vairuotojo pati nukentejau, sekanti karta BASEINO stoteleje vaika prispaude. Tokiem agresyviems ne vieta vairuoti.

  33. AvatarA (IP: 78.63.36.154)

   Nesąmonė,tas lipimas pro priekines duris.

   • AvatarAnonimas (IP: 78.63.36.154)

    Per karantinas,visi lipo,kaip norėjo ir nebuvo problemų.

  34. AvatarAnonimas (IP: 78.60.175.189)

   Grros sankcijos…😂😂😂 “nebus sumokėta už atlikta reisą”.
   Palaukime pažiūrėsime ar nebus kreiptasi į policiją tada ir vertinimas gali būti kitoks.

  35. AvatarMartynas (IP: 78.60.175.189)

   Gaila, kad straipsnyje praleista dalis skundo. Už poros stotelių situacija kartojosi ir buvo tyčia prispausta moteris…
   Vairuotojas pats pripažino, kad taip elgiasi norėdamas pamokyti…
   Laukite tesinio 🙂

  36. AvatarKlp (IP: 90.131.41.176)

   Kartą nėščia moteris įlipo į autobusą išsimušė bilietuką, autobusui pradėjus judėti, jinai vairuotojo pasiteiravo ar į teisingą autobusą įlipo,tas sustojo sako pasižiūrėk ant priekinio lango koks nr. Nėščioji išlipo pasižiūrėti, kad įsitikinti, juk seniui vairuotojui sunku burną aušinti. O tada vairuotojas uždarė duris ir nuvažiavo palikdamas moterį besivejančią autobusą…. Ir čia Klaipėda, autobusas pajudėjo nuo ligoninių stotelės…

  37. AvatarAnonimas (IP: 78.57.244.248)

   Gal jems nevisi namie yra veiksmai kurie peržengė ribas kur perspėjimas kur korupcija žalojimas nu kas če bus jei mes taip elgsimės su žmonėms nu jei to vairuotojo artimiesiems taip nutiktu če nužmogėjimas žaloti žmogu vaika nesvarbu tai ka mes visai laukinei

  38. AvatarAnonimas (IP: 86.100.150.219)

   Įžeidimais dar niekas nieko neisi aiškino. Visi tokie pat, ir vežantis ir rašantis.

  39. AvatarDaiva (IP: 90.140.143.195)

   Man irgi 9 a. nutiko nelaimė. Tik staigiai pajudėjęs iš stotel ės autobusas, itin staigiai stojo. Parvirtau, susižeidžiau ranką. Vairuotojas viską matė, , net neatsiprašė. Chamų chamai.

   • AvatarPridesiu (IP: 85.232.129.80)

    Ar suvokiate,ką rasinejate? Nukrito mt ji,laikytis reikia.Teko būti liudininke – iššoko vaikezas prieš aut.nosi,staiga stabdė,spėjo,vaikas nudume sveikas,o autobuse visu ūgiu krito moteris.Keleiviai ėmė šaukti,kaltinti vair.,tačiau man pamačius visą ivyki klausimas- ar vaiką suvazineti,ar bobeles vepsancias saugoti? Vairuoja atsakingai,tik atlyginimus turėtų atitinkamus mokėti,darbas labai sunkus,įtampa visą pamaina.

  40. AvatarTatjana (IP: 86.38.73.107)

   O aš norėčiau paklausti maršrutinių autobusu vairuotoju- kodel jus atidaryt tik puse durų ??? Jei turi kokia didesni bagažą , ar laikai ant rankų vaiką , galų gale ir stambesnis žmogus, per ta viena atidaryta puse labai nepatogu ir įeiti ir išlipti! Ar vairuotojai bijo sušalti , ar dar yra kokia priežastis? Jug kai pradėjo kursuoti tie nauji maršrutiniai, tokios mados nebuvo! Atsirado per COVID, bet gal jau laukas pilnai atidaryneti tas durys.

   • AvatarPipelazde (IP: 84.15.184.32)

    Klaipieda autobusus vairuoja piderasai

  41. AvatarAnonimas (IP: 84.15.185.235)

   O ką ir kaip elgtis, jei yra stomatologe sadiste?!
   Ne traukė, o laužė krumini dantį be narkozės, nuskausminamuju?!

  42. AvatarInga (IP: 88.118.3.214)

   Autobusų vairuotojai neadekvatūs. Mūsų dukra iš nežinojimo įlipo į mikroautobusą ir bandė nuskaityti skaitytuvu mėnesinį bilietą. Ji nežinojo, kad toks bilietas galioja tik didžiuosiuose autobusuose, o ne express mikriukuose. Nesuveikus kortelei, pabandė nusipirkti už 1€ bilietuką, vairuotojas paėmė tą 1€ ir kadangi dukra daugiau pinigų neturėjo (bilietėlis mikriuke kainuoja daugiau), išlaipino tarp stotelių tiesiog sustojęs gatvėje. Tas 1€ vaikui ir nebuvo grąžintas.

   • AvatarStasys (IP: 77.79.44.57)

    Be eik visų maršrutų vairuotojai yra nukvakę ir visus reikėtų keist.

  43. AvatarRuta (IP: 84.15.185.93)

   Sako vairuotojas nera piktybinis 😃😃😃 uoi nigaliuuu traiško žmones,ne nepiktybinis tik čiut kvaištelėjęs ir sergantis psichinem ligom

  44. AvatarBesmegenis vairuotojas (IP: 88.118.35.145)

   Visi žino kokie klaipėdoje atobusų vairuotojais dirba neadekvatūs vairuotojai. Atrodo jau trisdešimt su viršum metų praėjo, o servisas liko tarybinis. Nei į naujus autobusus nelips žmonės važiuoti kai juos vairuoja debilai nežinantys kas yra darbo kultūra.

   • AvatarCha cha... (IP: 78.60.134.53)

    Na tik nereikia čia visur kaišioti “tarybinis”… Tokių neadekvačių tarybiniais laikais tikrai nebuvo… Dirbo normalūs žmonės ir elgėsi normaliai!

  45. AvatarAnonimas (IP: 78.62.149.153)

   Baisu kas daros toi Gintarinis vairas bendrovej.beveik visi neadekvatus vairuotojai.malkas veza kogero saugiau nei jie zmones.stotelese sustoja neprivaziave prie salygatvio,kaip nori taip ir islipk is autobuso.

   • AvatarHusky (IP: 84.15.182.167)

    Va ši situacija ir įvyko,kad vairuotojas stengėsi privažinėti arčiau šalygatvio,kad jūs izvergai tiesiai lyg per savo parketą išliptumėte! Norint,taip sustoti,mes esame priversti autobuso priekį traukti kiek galima į priekį,todėl jūsų šiknos ir pasilieka prie autobuso galinių durų! Turėkite sveiko proto laukti autobuso tinkamoje įlipimo vietoje! O dėl viso šito reikalo apie įlipimą ir išlipimą,dėkokite mėmiui “neniškiui”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt