„Gren Lietuva“ nebepirks dviejų uostamiesčio šilumos gamintojų

Verslas

Konkurencijos taryba pranešė, kad reaguodama į preliminarias jos išvadas, bendrovė „Gren Lietuva“ pateikė įsipareigojimus, kuriuose  nurodo, jog  ruošiasi grąžinti Klaipėdoje veikiančias bendroves „Pramonė energija“ ir „Miesto energija“ jas pardavusiai „E energy invest“.

Konkurencijos taryba pernai rugpjūtį buvo gavusi pranešimą apie planuojamą įgyvendinti koncentraciją bendrovei „Gren Lietuva“ įsigyjant 100 proc. įmonės „Šiluma miestams“ akcijų ir netiesiogiai per pastarąją perimant 7 bendrovių – Kirtimų katilinė, „Pramonės energija“, Karlų katilinė, „Akmenės energija“, Šilo katilinė, „Trakų energija“ ir „Miesto energija“ – kontrolę.

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi minėtą pranešimą, nusprendė, kad taip būtų sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis ir itin apribota konkurencija šilumos gamybos ne šildymo laikotarpiu (gegužės–rugsėjo mėn.) Klaipėdos miesto centrinės šilumos tiekimo sistemos rinkoje. „Gren Lietuva“ uostamiestyje šiuo metu priklauso šilumą ir elektrą iš atliekų gaminanti jėgainė „Gren Klaipėda”.

Reaguodama į tai „Gren Lietuva“ pateikė minėtus įsipareigojimus. Jais taip pat numatyta, kad „Gren Lietuva“ minėtų dviejų įmonių turto ar akcijų neįgis 10 metų, taip pat tokiam pat laikotarpiui nesudarys sutarčių su „Orion Global Pet“.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Klaipėdos LEZ įmonės tęsia bendradarbiavimą su Baltijos gimnazija

Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikiančios PET gamintojos „Neo Group“ ir „Orion global PET“  jau penktus metus bendradarbiauja su Klaipėdos ...
2024-02-29
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Šiluma vasarį: tarp didmiesčių už Klaipėdą daugiau mokės tik sostinė

Uostamiesčio valdomos AB „Klaipėdos energija“ valdyba paskutiniam šios žiemos mėnesiui nustatė 7,41 ct/kWh siekiantį centralizuotai tiekiamos šilumos tarifą. Jis bus ...
2024-01-31
Skaityti daugiau

Svarbu, Uostas ir jūra

Teismas: Kamineros krovinių terminalo pretenzijos - nepagrįstos

Regionų administracinis teismas atmetė Kamineros krovinių terminalo (KKT) skundą dėl Konkurencijos tarybos sprendimo neatlikti tyrimo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ...
2024-01-10
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This