P0

Koronavirusas

Klaipėdoje – ženklus savaitinio COVID-19 rodiklio augimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-23


Trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 342 nauji COVID-19 atvejai (94 žmonės užsikrėtė antrą kartą, aštuoni – trečią), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuota 14 naujų susirgimų (trys klaipėdiečiai susirgo antrą kartą, vienas – trečią).

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 5,7 proc., o Klaipėdoje jis trečią parą iš eilės didėja ir šįkart paaugo net 54,6 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda nukrito dviem pozicijomis į 7-ąją vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių: per parą uostamiestyje šis rodiklis paaugo nuo 49,3 iki 53,9 atvejų. Lietuvoje jis padidėjo nuo 154,8 iki 155,2 atvejų.

Geriausiai antrą parą iš eilės yra Kretingos rajono savivaldybė su 37,2 atvejų, o blogiausia padėtis išlieka Birštono savivaldybėje.

Praėjusią parą į ligonines paguldyta 14 šia infekcija užsikrėtusių žmonių ir tokių ligonių dabar jau yra 116. Iš jų trys gydomi reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų vienas yra nesiskiepijęs arba nebaigęs vakcinacijos kurso.

Šiuo metu šalyje serga 6266 žmonės – 17 daugiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų padaugėjo nuo 125 iki 132.

Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar dvi gyvybes (mirė nepasiskiepiję 60-69 ir 80-89 metų amžiaus grupėms priklausę žmonės) ir dabar bendras netekčių skaičius jau yra 9623. Klaipėdoje išlieka 430 netekčių.

Trečiadienį Lietuvoje paskiepyti 23 žmonės (keturi skiepijosi pirmą kartą, devyni – antrą, dešimt – trečiąkart). Klaipėdoje vienas žmogus skiepijosi trečią kartą.


  2023-03-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt