Svarbu, Švietimas

Naujosios mokyklos likimas paaiškės birželį? (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2023-03-23


Klaipėdos miesto tarybai ketvirtadienį tvirtinant ateinančių mokslo metų klasių skaičių Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė patvirtino, kad sprendimo projektas parengtas pagal tai, „kiek fiziškai yra patalpų dabar” – t.y. priėmimas į statomą mokyklą, kuri taps Tauralaukio progimnazija, dar nenumatomas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak L. Prižgintienės, jei bus tikrai žinoma, jog naujoji mokykla atsidarys rugsėjį, birželį jau naujajai Tarybai bus teikiamas atitinkamas sprendimo projektas, bus pradėta ir mokytojų kolektyvo komplektacija.

„Planas yra rugsėjį turi atsidaryti. Pagal sutartis, pagal darbus optimizmo yra”, – tikino Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Tuo metu miesto Tarybos narė Judita Simonavičiūtė tikino, jog sukomplektuoti mokyklą, kad ji pradėtų veikti, reikia apie keturių mėnesių.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad savivaldybė neseniai pasirašė jau 37 papildomą susitarimą su UAB „Versina“ dėl naujosios mokyklos Senvagės gatvėje statybos. Šiame susitarime numatyta, kad statybų pabaiga nukeliama į rugpjūčio 31 dieną – apie ją kalbėta jau senokai, tačiau tokia data iki šiol neatsispindėjo dokumentuose.

Po šio, 37-ojo susitarimo, statybų kaina išaugo nuo 17 459 411,31 iki 18 373 362,12 Eur. Pradinės sandoryje numatytos suma siekė 10 922 993 eurus.

Vasarį savivaldybė pasirašė sutartį su Sauliaus Remeikos dizaino studija dėl mokyklos patalpų daiktinės aplinkos projektavimo paslaugos. Ji įvertinta 27,8 tūkst. eurų.


  2023-03-23

  2 komentarai “Naujosios mokyklos likimas paaiškės birželį?”

  1. Avatar. (IP: 195.182.76.3)

   Ir pedagogų bendruomenė galvoja, kad nebus baigta ta mokykla birželio mėnesiui ir tai bus jau ne Ne niškio problema, o Vaitkaus, kaip ir Atgimimo aikštės ir Bastionų tilto statyba ir muzikinio teatro ne pridavimas.
   Gaila kad naujoje Miesto taryboje tikrų vyrų nebebus, nes N. Puteikienė ir A. Velykienė ją palieka.

  2. AvatarNieko keisto (IP: 88.119.156.187)

   Neniškio stenėjimas mokyklos užbaigimo klausimu tarybos posėdžio metu sakyte sako – nebus baigta ta mokykla birželio mėnesiui ir tai ne mano problema, o naujo savivaldybės administracijos direktoriaus. Kita klausimas -per tris mėnesius sukomplektuoti visą naujos mokyklos darbuotojų kolektyvą kai dar nėra išrinktas net jos vadovas ir visos veikiančios mokyklos badauja nuo mokytojų stygiaus matyt taps misija neįmanoma. Dar keisčiau , kad ateinantieji vadyti miestą tik ausim karpo ir viskam pritaria.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt