P0

Koronavirusas

Klaipėdoje – jau visų COVID-19 rodiklių augimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-25


Penktadienį Lietuvoje patvirtinta 311 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių 80 žmonių užsikrėtė antrą kartą, 12 – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuoti 6 nauji susirgimai: po vieną susirgo antrą ir trečią kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 10 proc., o Klaipėdoje jis toliau didėja: šįkart paaugo net 45,7 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda irgi pablogino savo situaciją – nukrito į 9-tą vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių: per parą uostamiestyje šis rodiklis nuo 53,3 atvejo padidėjo iki 55,3, o Lietuvoje jis paaugo nuo 153,5 iki 154,1 atvejo.

Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė, kur nėra ne vieno užsikrėtusiojo, o blogiausia padėtis išlieka Birštono savivaldybėje.

Šiuo metu šalyje serga 6476 žmonės – 288 daugiau nei ketvirtadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padidėjo nuo 128 iki 135 gyventojų.

Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar dvi gyvybes ir dabar bendras netekčių skaičius jau yra 9627. Klaipėdoje išlieka 430 mirčių.

Penktadienį Lietuvoje paskiepyti 32 žmonės, iš jų Klaipėdoje – tik du.


  2023-03-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt