P0

Konsultacijos

Naktį įvedamas vasaros laikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-25


Tradiciškai kovo pabaigoje Lietuva pereina prie vasaros laiko. Pavasarį laikrodžių rodyklės pasukamos viena valanda į priekį. Tai bus daroma naktį iš kovo 25 d. (šeštadienio) į 26 d. (sekmadienį).

3 val. ryto reikia pasukti laikrodžių rodykles viena valanda į priekį. Mobiliųjų įrenginių, kompiuterių laikrodžiai ir kiti išmanieji įrenginiai persisuka automatiškai. O senieji mygtukiniai telefonai ir mechaniniai laikrodžiai turi būti pasukami į priekį rankiniu būdu.

Medikai tvirtina, kad laikrodžio sukimas blogai veikia žmogaus organizmą. Šiuo laikotarpiu sutrinka kai kurių žmonių miegas, jiems sunku prisitaikyti, gali kilti nerimas, paūmėti lėtinės ligos, taip pat sumažėti produktyvumas.

Norint paruošti organizmą perėjimui prie vasaros laiko, likus savaitei patariama laikytis režimo, tinkamai maitintis, gerti daug vandens ir nepamiršti fizinio aktyvumo. 


  2023-03-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt