P0

Koronavirusas

Skiepytis nuo COVID-19 klaipėdiečiai nebesiveržia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-30


Trečiadienį Lietuvoje patvirtinti 258 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 68 žmonės užsikrėtė antrą kartą, keturi – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuoti 8 nauji susirgimai: po vieną žmogų užsikrėtė antrą ir trečią kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 16,4 proc., Klaipėdoje po ilgesnės pertraukos jis irgi ėmė mažėti: šį kartą sumenko 26,4 proc.

Tačiau pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda viena pozicija pablogino savo padėtį ir dabar yra 10-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių: šis rodiklis čia padidėjo nuo 55,3 atvejo iki 59,2. Lietuvoje jis sumažėjo nuo 144,7 iki 141.

Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė, o blogiausia padėtis išlieka Birštono savivaldybėje.

Per parą į ligonines dėl SARS- CoV-2 ligos paguldyta 13 pacientų, dabar iš viso tokių yra 97, iš jų 5 gydomi reanimacijos skyriuose.

Šiuo metu šalyje serga 5880 žmonių – 54 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų per parą padidėjo nuo 113 iki 117.

Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar dviejų aukų gyvybes ir bendras netekčių skaičius jau siekia 9634. Iš jų 430 mirčių užregistruota Klaipėdoje.

Trečiadienį šalyje paskiepyta vos 19 žmonių, iš jų Klaipėdoje – tik vienas.


  2023-03-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt