P0

Regionas

Pervalkoje žuvo vairuotojas (atnaujinta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-03-31


Policija pranešė, kad penktadienio rytą, apie 7.50 val., Neringoje, Pervalkos gatvėje, automobilis „Peugeot 607“ nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.

Eismo įvykio metu žuvo 53-iejų automobilio vairuotojas.

Tomo Kriščiūno nuotr.

„Ką tik išvažiavau dviračiu iš Pervalkos į Nidą ir ant dviračių kelio didžiulė avarija – iš šio šono nesimato, bet nuneštas visas „Peugeot” kairysis šonas. Pagal išdėliotus įkalčius – atrodo, užkliuvo už pakelės kelmo, atsitrenkė į metalinį stulpelį, sumėtė, trenkėsi į medžius ir va tokia pabaiga…. Aš tik pagalvojau, kad dviratininkams reikia labai saugotis. Net ir dviračių take, ypač tose vietose, kur leidžiama važiuoti automobiliams”, – socialiniame tinkle „Mūsų Neringa” rašo įvykio liudininkas, pasidalinęs ir avarijos nuotrauka.


  2023-03-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt