Hermano Zudermano gimnazijos atnaujinimas – kitais metais

Švietimas

Sutartį dėl Hermano Zudermano gimnazijos pastato remonto techninio projekto parengimo ir jo įgyvendinimo priežiūros paslaugų Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė dar pernai balandį, tačiau per sutartą terminą projektas nebaigtas, nors teko netgi padidinti jam numatytą pinigų sumą.

Hermano Zudermano gimnazija. „Facebook” nuotr.

UAB „Synergy Solutions” pirminėje 68,5 tūkstančių eurų vertės sutartyje su savivaldybe įsipareigojo šios gimnazijos pastato remonto techninį projektą parengti per 150 kalendorinių darbo dienų, bet kovą buvo pasirašytas papildomas susitarimas. Jame įrašyta, kad UAB „Synergy Solutions” turi „atlikti papildomus projektavimo darbus ir viešinimą” dar už 6,2 tūkst. eurų.

Papildomus projektavimo darbus ir viešinimą sutarta atlikti iki balandžio 21 d. O savivaldybės sutartis su šiuo rangovu dėl Hermano Zudermano remonto projektavimo galioja iki šių metų lapkričio.

Valdas Švedas, savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas, teigia, kad papildomus projektavimo darbus teko užsakyti dėl inžinerinių komunikacijų įrengimo gimnazijos teritorijoje. Pasak jo, šiemet savivaldybė yra numačiusi lėšų tik projektavimo darbams, tačiau metų pabaigoje galbūt skelbs konkursą ir remonto rangos darbams. 

Pasakyti, kiek kainuos remontas V. Švedas nesiryžo: esą, tai bus matyti pabaigus projektavimo darbus, pamačius remonto darbų sąmatą. O ji, tikėtina, gali būti nuo 0,5 iki 1,5 milijono eurų dydžio.

Norima suremontuoti Hermano Zudermano gimnazijos pastato ir vidų, ir išorę, sutvarkyti vėdinimo sistemą, elektros instaliaciją, šildymo sistemą. Visas pastatas bus apšiltintas.

Šioje gimnazijoje mokosi beveik 900 moksleivių. Ji įsteigta 1992 m. rugsėjo 1 d. kaip Klaipėdos valstybinė vokiečių pradinė mokykla. Mokykla veiklą pradėjo 18-os vidurinės mokyklos patalpose. Tuo metu buvo tik  4 klasės, kuriose iš viso buvo 89 mokiniai. 2008–2009 m. mokykla Lietuvos švietimo ministerijos nutarimu tapo gimnazija.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Atnaujins dar dvi krepšinio aikšteles prie daugiabučių namų

Nors uostamiesčio daugiabučių namų kiemuose esama per 60 krepšinio aikštelių, savivaldybė pernai skyrė lėšų atsinaujinti tik dviem iš jų. Tiek pat ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Vardan atvažiuojančių iš Melnragės savivaldybė nori griauti namą

Klaipėdos meras siūlo nurašyti ir nugriauti savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nereikalingą bei netinkamą naudoti nekilnojamąjį turtą – administracinį pastatą, esantį ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Miestas

Vėl ieškos ES pinigų didžiajam pilies bokštui įveiklinti

Klaipėdos savivaldybė jau antrą kartą teikia paraišką Europos  Sąjungos (ES) struktūrinių fondų finansinei paramai gauti. Šįkart – projektui „Klaipėdos pilies ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This