Transportas

Nutiesė trūkstamą dviračio tako jungtį Perkėlos gatvėje (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-05


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pietinėje uostamiesčio dalyje nutiesė dviračių tako atkarpą, sujungiančią taką į vientisą trasą: nuo šiol dviratininkai Kuršių marių link galės riedėti be kliūčių.

Uosto direkcijos nuotr.

Kuršių marių link vedantis dviračių ir pėsčiųjų takas daugiau nei prieš dešimt metų rekonstruojant gatvę vienoje atkarpoje liko neįrengtas ir kėlė nepatogumų dviratininkams. Tad Uosto direkcija ėmėsi įrengti trūkstamą dviračių ir pėsčiųjų tako jungtį.

Taip ši vieta atrodė vasarą. Palmiros Mart nuot.

Nutiesta beveik 130 m ilgio ir 2,5 m pločio tako atkarpa. Ji įrengta su patogiomis nuvažiavimo nuožulnomis, takas įrėmintas bortais, paženklintas būtinais skiriamaisiais ženklais. Atšilus orams, šalia tako bus pasėta žolė.

„Kažkada tiesiant Perkėlos gatvę dalis jos liko be dviračio tako. Ateina laikas, kai reikia atlikti darbus, kurie dėl kažkokių priežasčių praeityje nebuvo padaryti, ir grąžinti skolą. Tad prieš prasidedant aktyviam dviratininkų sezonui įrengėme dviračių tako atkarpą ir dviratininkai marių link galės važiuoti be jokių trikdžių“, – pranešime pažymi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Trūkstamą dviračių tako jungtį įrengė konkursą laimėjusi UAB „Šilutės automobilių keliai“. Šie darbai Uosto direkcijai kainavo 38 841 Eur.

Apie šį nesusipratimą „Atvira Klaipėda” rašė dar praėjusią vasarą.


  2023-04-05

  4 komentarai “Nutiesė trūkstamą dviračio tako jungtį Perkėlos gatvėje”

  1. Avatarnu jo (IP: 78.61.189.152)

   Čia tai kelią nutiesė vyrai. Valio. Beje, ten nedaug kas ir važiuoja. Nebent vasarą. _vejai, dar kokia šeima… dauguma Klaipėdiečių to keliuko net nematė. O gaila. Vaizdai ten įdomūs. uostas ir panašiai.
   O kur pravažiavimas nuo “Begos ” iki Naujosios perkėlos Minijos gatve?
   beje, gerai pastebėta – dvi mašinos kurios “dviratininkus” atvežė…

  2. AvatarZydra (IP: 86.100.109.135)

   Ačiū už jungtį, bet reklamuodamiesi ant dviračių, uosto direkcijos vadovai nepasirūpino , kad į nuotrauką nepakliūtų, net dvi juos atvežusios transporto priemonės. Viena turbūt atvežė generalinį direktorių, o kita- dviratukus pozavimui… ekologija , taip sakant.

  3. AvatarAnonimas (IP: 199.249.230.84)

   Matant koks „platus“ takas (balta linija žymi pėsčiųjų ir dviračių takų ribą), tai pro tą prie pat tako priplotą stendą, matyt, teks ne vienam alkūnes braukti.

  4. AvatarneSpyglys (IP: 78.57.211.224)

   Uosto direkcijos beveik žygdarbis, jei lyginti su išmestais pinigais milžiniškam televizoriui ant buveinės pastato sienos J.Janonio g. Miesto dviratininkai lenkiasi iki kelių. Linkime Uosto direkcijai žygdarbių, o ne smulkių pirstelėjimų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt