Palangos jubiliejui – paroda ir koncertai

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-04-05

Šiemet Palanga švenčia 770 metų gimtadienį ir šia proga Palangos koncertų salė, sveikindama kurorto gyventojus ir svečius, skelbia paruošusi turiningą programą bei keletą staigmenų.

„Ant Palangos koncertų salės stogo, kuriuo skersmuo 55 metrai, nupiešėme didžiulį miesto gimtadienio ženklą su skaičiais 770 ir taip švenčiame su visu miestu. Iš paukščio skrydžio ryškiai matosi ši graži data. Taigi, į Palangą lėktuvais atskrendančius turistus informuojame, kad šie metai Palangai – išskirtiniai“, – pranešime pažymi Palangos koncertų salės direktorė Aida Aleksandrovienė.

Palangos koncertų salė, sveikindama kurorto gyventojus ir svečius, jubiliejaus proga yra paruošusi turiningą programą. Palmiros Mart nuotr.
Nemokamas koncertas ir neregėta paroda

Palangos koncertų salėje eksponuojama miniatiūrų autoriaus, dailininko ir poeto palangiškio Vytautas Kuso paroda „770 miniatiūrų Palangai“.

„Joje 770 miniatiūrų (10×10 cm), sukurtų mišria technika būtent per vienerius metus nuo 2022 iki 2023 metų. Teko per tuos metus iš peties padirbėti. Tikrinau save, kiek galiu išvystyti siužetų. Tai jau 316-oji mano eksponuojama paroda ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“, – pasakojo palangiškis.

Palangos koncertų salės fojė eksponuojama ir V. Kuso rekordinė – mažiausia knygelė Lietuvoje.

„Tai naujasis mano rankomis sukurtas šalies rekordas – yra 7 milimetrų aukščio, 7 milimetrų pločio eilėraščių knygelė „Lūžis“. Ji išleista 770 egzempliorių tiražu. Būtent skirta Palangos miesto gimtadieniui. Palanga šios knygelės dar nėra mačiusi. Ir apskritai ji Lietuvoje eksponuojama pirmą kartą“, – akcentavo V. Kusas.

Šioje knygelėje vienas jo parašytas eilėraštis dedikuotas Palangai.

Balandžio 5 dieną – tikrąją Palangos gimimo dieną – Palangos koncertų salėje šio kurorto gyventojai ir svečiai nemokamai galės dalyvauti šventiniame koncerte „Karūna Palangai“ ir susipažinti su minėta miniatiūrų paroda bei iš arti pamatyti mažiausią Lietuvoje knygelę.

Šventiniame koncerte dalyvaus Palangos orkestras, V. Jurgučio progimnazijos šokių studija „Palangos Vėtrungė“, šokių studija „Svivelis“ ir Senosios gimnazijos dailės-dizaino studija.

Renginio pradžia – 18 val.

Koncertuos užsienio ir Lietuvos žvaigždės

Palangos koncertų salės kolektyvas, sveikindamas Palangą su šia gražia miesto sukaktimi, pasikvietė „Tina Dance“ šokėjų kolektyvą, kuris prie Palangos koncertų salės iš žmonių sudarė 770 skaičių kombinaciją ir šoko „flash mobą“. Sukurtas ir smagus vaizdo klipas-sveikinimas Palangai su 770 metų sukaktimi.    

„Tiek pavasaris, tiek vasara pildosi gausiai renginiais. Bus gausu teatro renginių ir žymiausių Lietuvos atlikėjų – Marijonas Mikutavičius, Jazzu, Vaidas Baumila, Džordana Butkutė, Alanas Chošnau, Saulius Prūsaitis, Linas Adomaitis, Gabrielius Vagelis, Natalija Bunkė, Kastytis Kerbedis ir daugelis kitų. Taip pat laukiame ir užsienio žvaigždžių: „Brainstorm“, vienų stipriausių Italijos tenorų Mirko Provini, Sabino Gaita ir Evans Tonon, sudarantys trupę „The Italian Tenors“, ir ypač laukiamas Colum Scott koncertas. Sekite Palangos koncertų salės renginių programą interneto puslapyje www.palangosks.lt ir viską sužinokite pirmieji bei tapkite mūsų renginių lankytojais. Paminėkite Palangos jubiliejinius metus linksmai, šventiškai ir įsimintinai“, – ragino Palangos koncertų salės direktorė.

Daugiau apie Palangos gimtadienio renginius – čia.

Žymos: | | | | | | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Palangoje vykstančioje vandentiekiečių konferencijoje kalbama ir apie potvynius

Naujausios vandentvarkos sektoriaus tendencijos, gėlo požeminio vandens resursai Baltijos šalyse, šiltėjančio klimato ir stichinių liūčių „suvaldymas“, įvairių ES direktyvų įgyvendinimas ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

ELTA

Vasarą „Maxima" pajūrio kurortuose dirbs iki vidurnakčio

Nuo birželio 1 d. pajūrio kurortuose ir kitose „Maximos“ parduotuvėse ilginamas darbo laikas. „Vasarą visuomet stebime pirkėjų srautų pokyčius, todėl ...
2024-05-29
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Trys COVID-19 labiausiai sergančios savivaldybės - iš Vakarų Lietuvos

Po to, kai sekmadienį Lietuvoje nebuvo registruota nė vieno naujo COVID-19 atvejo šalyje, pirmadienį jau buvo patvirtinta 16 susirgimų (vienas ...
2024-05-28
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This